Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brú, Mór Irish Craft Saison

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Brú, Mór Irish Craft Saison

    Gatunek znany mi jedynie ze słyszenia a w zasadzie widzenia w opisach na BroBizie. Wiem jedynie że to „jakiś z belgijskich” i „chyba coś w klimatach witbiera” i tyle.
    Tak więc mogę sobie pozwolić na obiektywny opis bez jakiegoś bagażu wcześniejszego doświadczenia z tym rodzajem piwa. Zobaczmy, złapmy gulę i oceńmy:

    PIANA: średnia, kryje pole, oblepia szkło choć już deko (tu spojrzenie w Google by znów nie dawać pretekstu Dudkowi do nabicia se merytorycznego postu FCJP ) przerzedzona, niczym mój skalp na głowie. Zarowno drobna jak i z większymi bąblami.

    NAGAZOWANIE: odczuwalne , powiedzmy średnie. Bąble CO2 niezbyt widoczne.

    KOLOR: ciemniejsze, bursztynowe złoto. Nieco mętny. Kolor oceniam przy sztucznym świetle. Fota robiona już nieco o zmroku.

    SMAK: charakterystyczny, mocno owocowy zapach i to nawet bez zapuszczania nochala w toń szklanki. W smaku tak samo, niecko kwaskowate, trochę cytrus ale też lekko słodkawe. Ogólnie takie belgijskie klimaty jakich sięspodziewałem. Alkohol mimo że aż 7 procent dobrze schowany za wspomnianymi smakami. Nie wydaje się dominować.

    OPAKOWANIE: ładna, charakterystyczna dla tego browaru etka która na wieczornym zdjęciu robionym z flash’em wyszła nieco prześwietlona. Kapsel nie skalany żadnym nadrukiem a nawet w ogóle farbą.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎