PDA

Wersja pełna: : Kup piwo, a dostaniesz szkło

djot
29-11-2001, 14:19
Zastanawiałem się do jakiego działu wrzucić ten temat i padło na Przy piwie - jest najbezpieczniejszy. Do rzeczy.
Ostatnio w Szczecinie zauważyłem ciekawą promocję.
Kup trzy butelki Bosmana, a dostaniesz szklankę...... Okocimia.:eek:
Wiem, że Carlsberg kupił szczeciński browar, ale czy tutaj nie będzie dążenia do likwidacji marki?!

Cezar
29-11-2001, 14:39
Z ciekawą promocją spotkałem się niedawno w Działdowie. Do puszki "Kasztelana" (a może to były 2 puszki - dokładnie nie pamiętam) i trzech butelek piwa "FAXE" (?) dodawano piękną półlitrową firmową szklankę "Kasztelana" w kształcie snopka. A wszystko w cenie 15 zł.

Mimo, że bezskutecznie od dawna takiej szklanki poszukuję (widywałem często mniejsze o pojemności 0,33 l.), nie zdecydowałem się na zakup, gdyż nie chciałem dokładać sobie ciężaru do i tak już pokaźnego bagażu. A nie mógłbym się też zdecydować na pozostawienie szklanki i wyrzucenie piwa.

A samej szklanki pani nie chciała mi sprzedać. :(

zythum
29-11-2001, 15:57
W sklepie spożywczym w centrum za 5 jakichkolwiek piw dostaje się albo szklankę bosmana albo komplet wkrętaków (już czekam na FCJP) Warki.

slavoy
29-11-2001, 17:15
W którym sklepie?

zythum
29-11-2001, 17:29
Jakby to określić, prawie naprzeciwko byłej Ikei przy Dworcu Centralnym

slavoy
29-11-2001, 18:46
Π * drzwi kojarzę. Wpadnę w sobotę i zdam relację

slavoy
03-12-2001, 07:23
Niestety nie udało mi się dotrzeć do w/w sklepu. Za to w Leclercu przy Al. Jerozolimskich (Wawa) można dostać firmową szklaneczkę 0,3 do czterech Złotych Bażantów.

bartekpawel
05-12-2001, 10:13
U mnie ostatnio pojawił się zestaw: trzy małe Pilsnery plus super fachowy, mały kufel !
Znajomy mówił mi, że widział gdzieś taki sam kufel z nadrukiem Żywca. Mimo wszystko jest to szkło najwyższych lotów.