Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, al. Niepodległości 16, Piwa Regionalne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • holowniap
    Junior
    • 08-2010
    • 8

    Szczecin, al. Niepodległości 16, Piwa Regionalne

    Zauważyłem nowy sklep w centrum Szczecina, niestety był otwarty do 19, więc nie sprawdziłem asortymentu:-(
  • Rumcais
    Member
    • 01-2014
    • 91

    #2
    Dostrzegłem go idąc w środku nocy, strasznie słabo rozreklamowany w internecie i mało widoczny. PR to zdecydowanie nie jest ich atut. Odwiedziłem go już dwa razy. Średni asortyment polskich craftów, piw czeskich i niemieckich, nic poza tymi krajami. Czasem można trafić na ciekawe promocje, głównie piw pod terminem (chyba jak prawie wszędzie). Odniosłem wrażenie, iż obsługa zna się dość słabo na piwach (z dwóch osób, które mnie obsługiwały), zwłaszcza ten starszy pan...

    Z pamięci, co tam posiadają (nie skupiałem się na zapamiętywaniu):
    - wszystkie aktualne Szałpiwy,
    - browar Perun,
    - do niedawna były Ortodox Stouty, ale więcej AleBrowaru nie było,
    - dziwne piwa sprowadzone z Niemiec, kosztują po 2,50zł i wyglądają skrajnie marketowo, nie ma ich na RateBeerze,
    - Kingpiny też były obecne, o ile się nie mylę,
    - z niemieckich zapamiętałem Maisel's Weisse, bo akurat zakupiłem, poza tym Shofferhofery i Erdingery, więcej nie pamiętam,
    - czeskie Opaty, Primatory i parę innych koncernów.

    Lista dość pobieżna, tak jak moja pamięć, można wpadać po drodze, ale Elysium dysponuje wielokrotnie lepszym asortymentem.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎