Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Ełk, ul. Jana Pawła II 26, Sklep Melanż

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwoszekk
    Junior
    • 10-2014
    • 4

    Ełk, ul. Jana Pawła II 26, Sklep Melanż

    Mają w swojej ofercie polskie piwa regionalne z nalewaka na wynos (fortuna, miłosław, jagiełło, kormoran). Z butelkowych rzadko spotykana Pinta, Alebrowar, Krajany, Olbracht i wiele innych. Warto zajrzeć. Mały "raj" dla piwoszy.
  • Cerasus
    • 06-2014
    • 11

    #2
    Potwierdzam to, co kolega wyżej zawarł. Chciałem dodać tylko, że po krótkiej pogawędce w sklepie dowiedziałem się, że oferta będzie poszerzana, szczególnie jeśli chodzi o AleBrowar (aktualnie jest tylko Ortodox stout zdaje się) a z Pinty jest Atak Chmielu, Oto Mata IPA, Zytorillo, Apetyt na Życie, Dobry Wieczór i na pewno coś jeszcze, co pominąłem. Bardzo dużo piw z Olbrachta. Na pewno będę wracał, bo obecnie chyba jedyne miejsce gdzie w Ełku gdzie można kupić Pintę.

    Comment

    • gulus
      Junior
      • 08-2014
      • 11

      #3
      Następna dostawa po Wszystkich Świętych.

      Comment

      • Piwoszekk
        Junior
        • 10-2014
        • 4

        #4
        Byłem w sklepie, rozmawiałem z właścicielem - We środę po południu ma być dostawa i na pewno Alebrowar i Pinta. Super.

        Comment

        • gulus
          Junior
          • 08-2014
          • 11

          #5
          I jest nowa dostawa, tyle tego, że nie dam rady wyliczyć (nowa Pinta, AleBrowar, Olimp ...).
          Pewnie dla Warszawiaka, Poznaniaka to norma, ale w tym rogu Polski, to nieomal cud. Aż się gęba śmieje, jak się wejdzie do sklepu (i portfel robi się lżejszy).

          Comment

          • Piwoszekk
            Junior
            • 10-2014
            • 4

            #6
            Rzeczywiście, tyle browarów regionalnych jeszcze nie widziałem. Oprócz Pinty i Alebrowaru (jest nawet Creazy Mike) mają także szeroki wybór z tańszych nieco specjałów. Z tego co zapamiętałem Racibórz, Twierdzowe, Zamkowe, Komes. Zauważyłem też parę pozycji z Olimpu. Nie sposób się oprzeć.

            Comment

            • gulus
              Junior
              • 08-2014
              • 11

              #7
              W dniu dzisiejszym dowiedziałem się, że sklep ma dodać kolejne nalewaki. Nie wiem kiedy i nie wiem ile.
              Trochę się skarżą w sklepie, że w okresie "pozaletnim", mają mniejszy popyt na piwo w plastikowych butelkach.

              Comment

              • gulus
                Junior
                • 08-2014
                • 11

                #8
                Przepraszam za post pod postem.
                Kolejna dostawa butelkowych i nalewakowych po Andrzejkach.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23794

                  #9
                  Bardzo proszę załatwić co trzeba przed kolejnymi postami:
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎