Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brehon, Festival Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Brehon, Festival Pale Ale

    Prawdopodobnie iwentówka wyemitowana na lokalny festiwal wsumie nie wiem czego w miasteczku Carrickmacross obok nieopodal którego znajduje się browar.

    PIANA: spora ale tylko na początku po nalaniu. Póżniej okazuje się bardzo nierówna zarówno z drobnych bąbli jak i wielkich oczek. Opada pozostając nieco na szkle i nieco na toni piwa.

    NAGAZOWANIE: nie wyróżniające się zbytnio. Zauwazalne w postaci pęcherzyków CO2

    KOLOR: złoty, ciemniejszy nieco od słomkowego. Nieco mętne.

    SMAK: przedewszystkim w kwestii zapachu niestety ściera. I to zarówno ze szklanki jak i z butelki. O ile było by to tylko w przypadku szklanki to winą być może obarczył bym swoją gąbkę którą przemyłem szklankę. W kwestii smaku nie ma dominacji jakiegoś konkretnego składnika. Jak na ejla coś nie dominuje goryczka. Piwo w zasadzie smakuje jak zwykły pils. Alkohol 4,5%. Ogólnie nic ciekawego choć oczywiście do wypicia. Jakoś przemęczę tą woń szmacianą. Zakładając że udało mi się to i 2 pozostałe piwa otrzymać za free w browarze to nie będę marudzić

    OPAKOWANIE: eta jak inne z tego browaru. Podobna dosyć do ety na piwo blonde. Kapsel bez nadruku.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎