Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, Nastrojowa 54, Bromaniak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pirydion
    Junior
    • 11-2014
    • 1

    Łódź, Nastrojowa 54, Bromaniak

    Sklep mieści się na Radogoszczu Wschodzie, niedaleko Placu Słonecznego.

    Mamy tam przeolbrzymi wybór polskich piw kraftowych. Choć również wielbiciele piw zagranicznych znajdą coś dla siebie. Ceny bardziej niż przyzwoite.
    Widać że właściciel dba by oferta była na bieżąco odświeżana i nowe piwo zaraz po pojawieniu się w hurtowni stało już na półce. Poza tym nowości możemy śledzić na facebookowym profilu.

    Ciekawostką jest że w sklepie są dwa krany z których piwo można kupić w 1l butelce.

    Podejście właściciela oraz (jak dla mnie) wystrój sklepu, który przenosi sprzedaż piwa w jakiś dotąd nie znany lepszy wymiar, sprawia że jest to miejsce godne polecenia.
  • need
    Member
    • 08-2014
    • 45

    #2
    Odwiedziłem dzisiaj pierwszy raz. I z pewnością będę tam zaglądał. Wybór bardzo dobry, może nie olbrzymi, ale jest co być powinno - polski kraft w zasadzie wszystko, był też Nomad, kilka butelek z USA, coś tam BrewDoga, spory wybór piw czeskich i niemieckich, poza tym polskie tzw. regionalne Nie widziałem za to Belgii.
    Każdą butelkę można pomacać (tzn regały są dostępne a nie za ladą), wystrój jak dla mnie rzeczywiście fajny, ale to raczej bez znaczenia. Bardziej istotne - piwo z nalewaka (aktualnie coś z Pracowni i jakiś Skalak), możliwość płatności kartą i aktualne aktualności na fb. Do tego sympatyczna i ogarnięta obsługa (właściciel?), która ma pojęcie o piwie. Ceny normalne, powiedziałbym przeciętne.
    Podsumowując bardzo polecam, jeżeli ktoś jest z tej strony Łodzi lub ze Zgierza to raczej nie znajdzie w okolicy lepszego sklepu.

    Comment

    • rafael52
      • 12-2013
      • 478

      #3
      Miałem okazję kilka razy odwiedzić Bromaniaka.
      Na pólkach zawsze pełna oferta aktualnie dostępnych polskich kraftów oraz piw regionalnych.
      Do tego spory wybór piw czeskich, niemieckich.
      Często pojawiają się różne ciekawe pozycje z Belgii, Danii, UK, a także z USA.
      Obsługa w osobie właściciela jak najbardziej kompetentna i chętna do pomocy.
      Ceny na bardzo przyzwoitym poziomie.
      Dodatkowo od jakiegoś czasu w Bromaniaku działa depozyt piwny, w którym można wymieniać się domowym piwem.
      Sklep wart odwiedzenia/odwiedzania, polecam.

      Comment

      • rajfurke
        Junior
        • 05-2010
        • 3

        #4
        Bardzo dobry sklep, szeroki wybór, zdecydowanie najbardziej pomocna obsługa z jaką miałem przyjemność, dodatkowy plus za piwny depozyt. Na pewno będę wpadał

        Comment

        • gebruiker
          Senior
          • 01-2014
          • 187

          #5
          Sklep rzeczywiście świetny, bardzo dobry wybór piw i obsługa na najwyższym poziomie.
          Last edited by gebruiker; 19-04-2015, 02:27.

          Comment

          • Piwoteka
            Senior
            • 04-2008
            • 1209

            #6
            Z końcem maja Bromaniak został zamknięty, podziękujmy urzędnikom.
            Piwoteka
            Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
            www.piwoteka.pl
            Sklep Piwoteki na Facebooku
            Piwoteka Narodowa na Facebooku
            Piwoteka Narodowa na G+
            Дед Мороз (Dziadek Mróz)
            Browar Piwoteka

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎