Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szukam pracy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Senior
    • 09-2008
    • 1823

    Szukam pracy

    Jak w temacie. Jestem na etapie poszukiwania pracy, jednak nie chodzi mi o pracę fizyczną (bo taką właśnie mam teraz)...

    Przyszedł czas na zmiany i praca ta była dobra na okres studiów, teraz chcę zrobić krok do przodu, stąd ten temat.
    Skończyłem inżynierię środowiska, spec. inżynieria sanitarna, wodna, melioracyjna (mgr) oraz spec. inżynieria procesowa (inż.). Gdzie szukam pracy? Chciałbym wystartować w obszarze instalacji OZE (pompy ciepła, fotowoltaika, kolektory), wod - kan, gospodarka wodno - melioracyjna, etc. Mówię o wykonawstwie, projektowaniu.
    Poza tym instalacje odpylające i wszelkie zagadnienia związane z emisją gazów.
    Instytucje publiczne też biorę pod uwagę.

    To tak w kwestii wykształcenia, a poza tym?

    Na pewno coś w związku z piwem, piwowarstwem i wszystkim co się z tym wiąże. Pomoc w organizacji ciekawych imprez, promocja danych produktów. W tą tematykę potrafię się na prawdę mocno zaangażować

    Mówiąc o pracy, chętnie podejmę się też jakiegoś stażu, praktyki. Nawet jeśli miałoby to być w niepełnym wymiarze godzin (mógłbym to jakoś pogodzić z obecną pracą). Grunt to dla mnie teraz wystartować i nabywać praktyki.

    Gdyby ktoś coś słyszał, znał kogoś kto może w jakikolwiek sposób pomóc - proszę o kontakt. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.

    Z góry dzięki za poświęcony czas

    Bartek.

    PS. szukam zajęcia głównie w obszarze Wrocław - Strzegom - Wałbrzych - Legnica - Świdnica, ale jeśli ktoś wie o czymś ciekawym gdzie indziej to też nie zaszkodzi podpowiedzieć.
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎