Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zdjęcia piwa. Dobrego. I dobre zdjecia.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • vilajnen
    Junior
    • 01-2015
    • 1

    Zdjęcia piwa. Dobrego. I dobre zdjecia.

    Witajcie!

    Pewnie pomyślicie, że zarejestrowałem się na forum tylko po to, żeby się wypromować i zgarniać 10 milionów miesięcznie.
    Cóż, macie racje. Głównie czytam, raczej warzę niż kolekcjonuje, nie lubię forumować ale poczytać zawsze . Podobnego tematu nie znalazłem, ale coś szukajka chyba szwankuje, bo nic o takich tematach nie znalazłem. Zachęcam wszystkich do dzielnia się swoimi zdjęciami z dziedziny piwnej fotografii, sam robię, ale chętnie popatrze na inne i się zainspiruje!

    Wrzucę 2-3 a resztę mozecie po fejsbuku obczaić, jak się Wam chce, pozdrawiam, Mateusz.





    Reszte mozecie zobaczyć wchodząc na nasz (mój i mej dziewczyny) fanpejdż: www.facebook.com/bankhead.p
    Thierry Henry on the ball and Zanetti trying to catch up with him, Henry steps inside, Pires is there, Henry will have to do it alone - OH! SENSATIONAL GOAL FROM THIERRY HENRY!
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12171

    #2
    Zabawna kompozycja z tym Imperium

    Nie myślałeś, żeby fotografować oprócz opakowań przede wszystkim piwo?

    Moim zdaniem fotografia żywności i napojów ma przyszłość.

    Zobacz:

    Everything you need to know about Photoshop, Lightroom, and Photography from YouTube’s #1 Instructor. 450+ tutorials for any style and skill level photographer or retoucher.

    Comment

    • tristan_tzara
      Senior
      • 12-2007
      • 1038

      #3
      Ja się trochę bawię instagramem
      Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

      Dawniej używałem poprostu do dokumentacji pitych piw, ale ostatnio kombinuje z formą

      Comment

      • fidoangel
        Senior
        • 07-2005
        • 3489

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja się trochę bawię instagramem
        Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

        Dawniej używałem poprostu do dokumentacji pitych piw, ale ostatnio kombinuje z formą
        a to ty jesteś mesjaszem, nie wiedziałem Panie...
        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

        Comment

        • tristan_tzara
          Senior
          • 12-2007
          • 1038

          #5
          A gdzieś się spotkaliśmy?

          Comment

          • Jasiek77
            Senior
            • 03-2014
            • 107

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
            Zabawna kompozycja z tym Imperium

            Nie myślałeś, żeby fotografować oprócz opakowań przede wszystkim piwo?

            Moim zdaniem fotografia żywności i napojów ma przyszłość.

            Zobacz:

            http://phlearn.com/beverage-photography-with-rob-grimm
            to nie jest dobra fotografia, ale skuteczna, bo bajerująca reklama. piłem to piwo nie raz i ledwo poznałem to coś na zdjęciach, które budzą we mnie podobne uczucia co "upiększone" zdjęcia gór, na których zdzierałem palce i podeszwy. zamiast prawdziwych kolorów i cieni, fluorescencyjny kicz, szkoda gadać.
            Johnny Bonnano

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
              Przepiękne, nie podoba mi się.

              Zdjęcia Vilajnena z kolei za mało wycyzelowane. Wg mnie za ciemne i miejscami rażą nieprzyjemnymi szczegółami, jak dziwne odbicie okna w Deep Love lub niezbyt czysta butelka Red Aipa Birbanta.

              Comment

              • solfernus
                Senior
                • 08-2004
                • 1025

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                a to ty jesteś mesjaszem, nie wiedziałem Panie...
                I zapewne nogi które są uwiecznione na którejś tam fotce służyły Mu do chodzenia po wodzie
                Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                Comment

                • tristan_tzara
                  Senior
                  • 12-2007
                  • 1038

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                  I zapewne nogi które są uwiecznione na którejś tam fotce służyły Mu do chodzenia po wodzie
                  Aż takich ładnych nie mam na moich są włosy i jakieś czarne wzorki pomalowane

                  Comment

                  • solfernus
                    Senior
                    • 08-2004
                    • 1025

                    #10
                    A to taki znaczy się fetysz foot
                    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                    Comment

                    • tristan_tzara
                      Senior
                      • 12-2007
                      • 1038

                      #11
                      Food fetysz
                      BTW. Mam jeden piwny fetysz. Nogne Ø 100% Peated!!

                      Comment

                      • mikeg
                        Junior
                        • 12-2014
                        • 7

                        #12


                        a przełamię swą naturalną skromność i wypłynę na szerokie wody..

                        kororowyInstagram

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mikeg Wyświetlenie odpowiedzi
                          a przełamię swą naturalną skromność i wypłynę na szerokie wody..

                          kororowyInstagram
                          Skandal. Kto to widział, żeby Prosiakom podawać piwo w niedomytej szklance. Ja i Browar domowy Świński Ryjek zdecydowanie protestujemy. Zdecydowanie zaleca się lepiej być szkło tudzież stosować odbąbelkiwator.

                          Fotka Końca Świata najbardziej mi wpadła w oko. Całkiem zgrabna.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • mikeg
                            Junior
                            • 12-2014
                            • 7

                            #14


                            Jako ów prosiak zdecydowanie Cię rozumiem. Mam w miejscu zamieszkania problemy z dostępem do wody, więc i szkło i ręce na co dzień brudne lekko. Ale obiecuję zadzwonić do wodociągów i problemy te ze swych zdjęć wyeliminować.

                            PS. Co do Końca Świata. To pokazuje, że zdjęciom należy poświęcać więcej niż kilka minut jednej sztuce, ale jak to zrobić, jak piwo stygnie

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              • 05-2004
                              • 5615

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mikeg Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jako ów prosiak zdecydowanie Cię rozumiem. Mam w miejscu zamieszkania problemy z dostępem do wody, więc i szkło i ręce na co dzień brudne lekko. Ale obiecuję zadzwonić do wodociągów i problemy te ze swych zdjęć wyeliminować.

                              PS. Co do Końca Świata. To pokazuje, że zdjęciom należy poświęcać więcej niż kilka minut jednej sztuce, ale jak to zrobić, jak piwo stygnie
                              Hmm najpierw komponować tło, a piwo wyciągać na samym końcu. Tudzież kupić skrzynkę piwa, aczkolwiek w niektórych wypadkach oznaczało by to, że wykupisz cały zapas z danego sklepu No i, że wskutek zwiększania się poziomu fantazji z każdą wypitą butelką będzie się zmieniała kompozycja...
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎