Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nuevo Mundo, Amaz' Amber Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Nuevo Mundo, Amaz' Amber Ale

    Piwo otrzymane od Puszka_72. Butelka 0,33l. Alkohol 6,1%, ekstrakt?. Kolor ciemny, brązowo śliwkowy (powideł) lekko wpadający w czerwony. Piwo mętne, nie przejrzyste. Piana niewielka. Z początku bardzo dużo wielkich bąbli, później przekształciła się w kożuch z bardzo drobniutkich bąbelków. Zapach owocowo drożdżowy. Całkiem jak piwo domowe. Niestety drożdże także całkiem zdominowały smak. Poza tym owoce, kwiaty. Goryczki niewiele, nikła. Wysycenie niezbyt mocne, trwałe. Drobniutkie bąbelki. Opakowanie bardzo ładne. Fajna grafika od razu przywodząca na myśl Amerykę. Pomysłowo wplecione metaliczne kolory (kłosy, nazwa, ornamenty roślinne po bokach nazwy). Na minus brak ekstraktu i srebrny kapsel. Piwo smakowało jak takie domowe coś górnej fermentacji. Na pewno ten Amber nie był w wersji amerykańskiej. Klasyczne Amber Ale ale niestety zbyt drożdżowe. Nie było po terminie (01-01-15). Trochę źle go nalałem, bo starałem się uzyskać pianę i zmąciłem za bardzo. Podsumowując ocenię go na 3 (1 – 6). Sądzę jednak, że jest lepsze. Sądzę, że te drożdże to nie standard tego piwa.
    Dzięki Puszek_72.
    Attached Files
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎