Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brú, [ James Brown Brews ] Chocolate Orange Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Brú, [ James Brown Brews ] Chocolate Orange Stout

    Browar w miejscowości Trim na dobre polubił kontraktowych piwowarów. W sumie nie mam pewności czy poniżej opisywany to kolejny z nich czy jakaś marka dla klienta tak czy siak legenda bluesa patronuje nazwą czekoladowo-pomarańczowemu stoutowi. Nie miałem chyba jeszcze przyjemności z takim tworem więc do rzeczy.

    PIANA: ciemna, brąz niczym twarz Jamesa. Nie trzyma się tak dobrze jak trzymał się James Brown.

    NAGAZOWANIE: odpowiednie, w normie.

    KOLOR: czarny jak muzyka Jamesa.

    SMAK: delikatna gorzka czekolada, paloność też nie jakoś zmasowana. Owa pomarańcz jak dla mnie odczuwalna jedynie w postaci kwaskowości ale kubki smakowe nei wyrobione mocno. Słodyczy żadnej zresztą w sumie kto powiedział że to piwo ma być słodkie. Nie jest treściwe ale też i cena jak na tutejsze realia nie była wysoka. Przeciętne jak na swój typ.

    OPAKOWANIE: prosta i w sumie ładna etykieta z logiem producenta przypominającym mi logo grupy The Ramones. Kapsel oczywiście czarny.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎