Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ankieta dot. piwa - ogromna prośba do osób w wieku 18-28

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Juliaaa
    Junior
    • 03-2015
    • 1

    Ankieta dot. piwa - ogromna prośba do osób w wieku 18-28

    Witamy wszystkich
    Jesteśmy studentami komunikacji wizerunkowej na UWr. Bylibyśmy ogromnie wdzięczni wszystkim osobom w wieku 18-28 za wypełnienie ankiety. Zajmie to Państwu nie więcej niż 5-10min., a będzie nam potrzebne do dalszej analizy i wieeeeelkie podziękowania lecą dla Was! Wypijemy za Was piwo Czy możemy na Was liczyć?

    Oto ankieta:
    Poniższa ankieta skierowana jest do osób w wieku 18 - 28 lat i ma na celu zbadanie wizerunku wchodzącej na rynek marki piwa "Kogucik". Została ona ułożona przez studentów komunikacji wizerunkowej a jej wyniki zostaną wykorzystane w celach naukowych. Prosimy o szczere i spontaniczne odpowiedzi.


    Z góry dziękujemy!
    Last edited by Juliaaa; 24-03-2015, 16:17.
  • tristan_tzara
    Senior
    • 12-2007
    • 1038

    #2
    Jestem już po 30 ale i tak sobie wypełnię, dla trollingu danych

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Ja jestem 50+, to wypełnię dwie.

      Comment

      • Klatak
        Senior
        • 07-2014
        • 431

        #4
        Uwielbiam takie ankiety, już pierwsze pytanie zniechęciło mnie do wypełniania dalszej części. Drugie pytanie - dlaczego nie może mi to być obojętne??? I pytanie na koniec co to są cele naukowe?? Stworzenie publikacji, komunikatu konferencyjnego czy coś jeszcze innego?

        Comment

        • Areh
          Senior
          • 12-2014
          • 120

          #5
          To nie wygląda na ankietę studentów tylko jakieś badania rynkowe. Do tego pytania bez sensu.

          Comment

          • Pinio74
            Senior
            • 10-2003
            • 3881

            #6
            Dla mnie jest obojętne, czy kapsel jest zwykły, czy twist-off i tak otwieram piwo zębami.
            BIRRARE HUMANUM EST

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
              Dla mnie jest obojętne, czy kapsel jest zwykły, czy twist-off i tak otwieram piwo zębami.
              Teraz piwo otwiera się okiem. A konkretnie oczodołem. Zęby są dobre dla gimnazjalistów.

              Comment

              • Jimmy_jb
                • 11-2005
                • 911

                #8
                Ciekawe że ankiety jest skierowana do osób w wieku 18-18 lat a pod koniec pytanie o przedział wiekowy. Ktoś myśli że ktoś poza tym przedziałem się nabierze
                Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎