Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Biała Podlaska, Plac Wolności 15, Świat Kanapek (hotel Osjann)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    Biała Podlaska, Plac Wolności 15, Świat Kanapek (hotel Osjann)

    Cholera, nie wiem czemu trafiłem tam, a nie do Agory...???
    To chyba hotel, należący do tego samego właściciela. W samym centrum, knajpa na parterze.
    Wnętrze gastronomiczne przy dużej dozie dobrej woli można nazwać barowym. Na stołach poplamione obrusy, za barem snują się dwie panie. Przed lokalem ogródek, tam było paru gości.
    Zamówiłem sałatę Cezara z sosem winegret. Hm, istotnie, kilka składników było takich samych, jak w sałacie Cezara, sos jednak nie mieścił się w żadnych winegretowych rejestrach...
    Do kompletu sztućce "elegancko" owinięte serwetką na mokro tak, że ich dobycie możliwe było dopiero po podarciu serwetki...
    Dostępne cztery piwa na wynos.
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    #2
    Lokal zwie się Świat Kanapek i znajduje się w tym samym budynku co hotel Osjann. Z nalewaka zwykle w ogródku jest dostępny Pils. Reszta w butelce. Lokal typowo jedzeniowy, nie knajpiany. Tę funkcję pełni ogródek piwny, najbardziej okazały na całym placu/ryneczku.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Zamówiłem sałatę Cezara z sosem winegret.
      Normalnie sałatożerca z Ciebie
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9731

        #4
        Dwa dni non-stop żarłem karkówki, boczki i inne kiełbachy, potrzebowałem nieco lekkości...

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Lokal zwie się Świat Kanapek i znajduje się w tym samym budynku co hotel Osjann. Z nalewaka zwykle w ogródku jest dostępny Pils. Reszta w butelce. Lokal typowo jedzeniowy, nie knajpiany. Tę funkcję pełni ogródek piwny, najbardziej okazały na całym placu/ryneczku.
          Pod tym adresem jest jak pisałem. Pub Osjann jest na Janowskiej 11BC, a browar Osjann (i po sąsiedzku, piętro wyżej Pub Agora) przy Przechodniej 1.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎