Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Chopina 55, Studium Dobrego Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bierfan1980
    Junior
    • 06-2015
    • 2

    Szczecin, Chopina 55, Studium Dobrego Piwa

    Witam.
    Jadąc na Skarbówek od strony Niebuszewa wypatrzyłem i odwiedziłem nowy sklep z piwem regionalnym i zagranicznym. W oczy rzuca się reklama zewnętrzna Studium Dobrego Piwa i widoczna przez szybę " ściana piwa".
    Sklep mieści się na ul.Chopina, przy lecznicy dla zwierząt, w sąsiedztwie akademików.
    Wygląd sklepu zrobił na mnie ogromne wrażenie. Super stylówka, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe.Wybór piw bardzo szeroki. Mnóstwo piw regionalnych z polskich browarów, również nowości z Peruna, Radugi, Pinty czy Ale Browaru.Duży asortyment piw zagranicznych.Dopatrzyłem się piw czeskich,słowackich,niemieckich,ukraińskich,irland zkich,skandynawskich oraz belgijskich ( w tym lambików).Ceny bardzo przyzwoite.Obsługa bardzo miła i super cierpliwa.Zna się na rzeczy i wie czym handluje.Z tego co pamiętam sklep jest czynny w tygodniu od 10.30 do 22.30, a w soboty od 12.00 do 22.00.W niedziele nie pracują.Sprawdziłem na ich stronie na Facebooku - Studium Dobrego Piwa. Super sklep.Jestem bardzo zadowolony z oferty no i lokalizacji, bo dość często będę tędy jeździł.Polecam, sprawdźcie sami.
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4996

    #2
    Dzis zarejestrowany uzytkownik w swoim pierwszym poscie szczegolowo opisuje (reklamuje) nowy sklep piwny.
    Ani chybi to jego pracownik, wlasciciel lub znajomy, w sprytny sposob przyjmujac konwencje klienta, probuje uniknac uiszczenia oplaty reklamowej dla ARTa.
    Nieladnie!
    5400 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • bierfan1980
      Junior
      • 06-2015
      • 2

      #3
      Witam.
      Jestem nowym użytkownikiem serwisu, ale nie jestem w żaden sposób związany ze sklepem o którym napisałem w poście.Myślę, że forum serwisu nie zabrania dodawania swoich opinii w temacie, a temu właśnie służy.Stronę Browar.biz widziałem już jakiś czas temu, dzisiaj poczułem potrzebę podzielić się swoimi spostrzeżeniami.Niestety bez rejestracji nie mógłbym tego uczynić. Nie jestem "starym wyjadaczem" w serwisie, ale wydaje mi się, że przywileje i prawa mam takie same będąc nowicjuszem.Chybiona ocena. Pozdrawiam serdecznie.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎