Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Carlow, Sorachi Ace Single Hop India Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Carlow, Sorachi Ace Single Hop India Pale Ale

    Pierwsze piwo z serii Hop Adventure jaka, jak zakładam, będzie co jakiś czas generować sezonowe smaki z tego browaru.

    PIANA: bielutka, puszysta i bardzo stabilna. Mniej chwyta szkło ale za to dobrze współpracuje z tonią piwa.

    NAGAZOWANIE: delikatny desant bąbelków CO2, generalnie wydaje się dosyć spore, orzeźwiające.

    KOLOR: klarowne złoto o przeciętnym odcieniu. Opisywany już w świetle sztucznym więc może nie być rzeczywisty.

    SMAK: delikatny zapach przypominający mi wzmiankowaną już kiedyś w czyiś postach – skórkę chleba. W smaku też jakby pojawiła się. Piwo jest bardzo orzeźwiające, przypominające mi takiego mocno nachmielonego lagera. Słodkość praktycznie niezauważalna. Alkohol dosyć lagerowo bo 5%. Myślę że pasuje tu modne określenie – bardzo pijalne.

    OPAKOWANIE: eta zupełnie inna od pozostałych z tego browaru. Jakoś taka orientalna wg mnie mimo że piwo to z motywami dalekiej Azji chyba nie ma nic wspólnego. Kapsel goły.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎