Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Carlow / Starr Hill, Foreign Affair Red IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Carlow / Starr Hill, Foreign Affair Red IPA

    Kolaboracyjniak z amerykańskm browarem Starr Hill.

    PIANA: niezła, biała i drobna. Dobrze trzymająca się. Finalnie pozostająca jedynie w postaci białego kręgu.

    NAGAZOWANIE: znaczne. Bąble CO2 wyraźnie zauważalne w toni piwa.

    KOLOR: bursztynowe, klarowne złoto.

    SMAK: wyraźna i dominująca goryczka. Nie ma co doszukiwać się słodyczy. Nie nadchodzi z kolejnymi łykami. Częstej „owocowej cytrusowości” też ciężko mi się dociumkać. W zasadzie wszystko co odbierają moje receptory to owa chmielowa gorycz. Alkohol 4,8%. Ciężko mi znaleść w tym pie coś orginalnego. Raczej typowa mocno nachmielona czerwona IPA.

    OPAKOWANIE: w sumie ładna, nie wiem czemu kojarząca mi się nieco z awiacją etykieta z logami obu współpracujących browarów. Kapsel golas. Wielojęzyczność kontry może sugerować że to nie jakieś limitowane ilościwo piwo które ma m.in. trafić na rynek kanadyjski i chorwacki.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎