Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brehon, Summer Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Brehon, Summer Ale

    PIANA: nie wiem co się dzieje tzn czy ja zrobiłem się taki tolerancyjny i mało wymagający czy naprawdę rzemieślnicy irlandcy tak powszechnie poprawili pianę na swoich ejlach ale tutaj również jest to mocny punkt piwa. Piana bardzo trwała, puszysta. Oblepia ładnie szkło po wolnym zsunięciu się z niego. Elegancko i bardzo równomiernie pokrywa toń piwa. Brawo !

    NAGAZOWANIE: przeciętne. Nie wyróżniające się niczym.

    KOLOR: nieco ciemniejsze złoto. Takie nieco bursztynowe i mętne. Do letniego piwa pasowało by jaśniejsze. PS: tak, wiem czepiam się by nie było za idealnie.

    SMAK: wyczuwalna goryczka jak na ejla przystało ale nie jakaś instensywna, paląca w język. Słodkości nie ma za dużo choć zaczyna się nieco ujawniać po kolejnych łykach i może właśnie o to chodziło. Goryczka z owocową nutą, jak podaje eta, nieco grapefruita w tle. Piwo orzeżwiające i lekkie w smaku. Takie właśnie na lato dla tych którzy ajpę przedkładają nad lagera. Alkohol też letnie czyli 4,6%.

    OPAKOWANIE: eta prosta i nie przekombinowana a jakaż śliczna. Perełka. Kapsel nie skażony nadrukiem.
    Attached Files
    Last edited by Cooper; 07-07-2015, 19:32.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎