Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Eight Degrees, Nomad India Pale Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Eight Degrees, Nomad India Pale Lager

    PIANA: średnio puszysta i średnio trwała. Pokrywa powierzchnię jednak równomiernie. Nie brudzi szkła. Biała.

    NAGAZOWANIE: przeciętne. Bez jakiś charakterystycznych cech.

    KOLOR: jasne złoto. Nieco mętnawy.

    SMAK: mocno cytrusowy, grapefriutowy albo taki aromatyzowany chmiel. Czytając na ecie iż IBU wynosi 54 wydało mi się to sporo ale chyba jednak nie mam dobrej orientacji w tej skali albo moje kubki smakowe już tak się oswoiły po chyba dobrze ponad setce wypitych różnych ajp że goryczka nie wydaje mi się duża. Piwo generalnie przypomina mi witbiera zarówno z powodu koloru jak i przedewszystkim – smaku. Alkohol 5%. Słodyczy specjalnie w nim nie wyczuwam.

    OPAKOWANIE: bardzo ładna etka w klimacie hinduskim co ma według twórców tego piwa symbolizować egzotykę i przełamywanie różnych granic i stylów polegających między innymi na połączeniu niemieckiego lagera z egzotycznymi gatunkami chmielu. Ładny firmowy kapsel.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎