Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Stegna, zbiorczo.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Stegna, zbiorczo.

    Generalnie króluje Specjal, ale bez specjalnego trudu traficie Amber, tez seria Po Godzinach-AiPA oraz Braniewo.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • Baard
    Senior
    • 01-2010
    • 316

    #2
    To królowanie Specjala chyba się kończy bo przy plaży coraz mniej lokali oferuje je z kija. Trzeba zaznaczyć, że mocno promuje się Browar Staropolski (w butelkach).

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #3
      Jeżeli chodzi o beczkę to masz troche racji (jednak w co najmniej 60-70% lokali Specjal z beczki jest, może nie jako wiodące piwo -parasol, ale jest). Natomiast w sklepach króluje, jest w każdym sklepie i to eksponowane. następne piwa patrząc na ręce kupujących to Tatra i Tyskie. Staropolskiego w sklepach dużo - fakt, ale nie wiem jak sprzedaż.
      Last edited by VanPurRz; 20-07-2015, 17:45.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • Baard
        Senior
        • 01-2010
        • 316

        #4
        O sprzedaż piw ze Staropolskiego zapytałem barmankę z baru na ulicy Lipowej przy plaży i powiedziała mi że najlepiej schodzi miodowe ale ludzie narzekają na cenę. Co do cen piw to 1,65zł za butelkę Remusa i 1,99zł za Amber Chmielowe są dla mnie bardzo akceptowalne. Mimo wszystko wypicie paru piwek z Gościszewa przed domkiem w dobrym towarzystwie robi robotę

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #5
          Dokładnie Fajnie jest "na końcu świata" spotkać znajomą twarz
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19166

            #6
            Włączasz TV i same znajome twarze

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎