PDA

Wersja pełna: : Straty bojowe :(

kloss
12-08-2015, 07:18
Tyle zostało z piw z Sudanu Południowego przesłanych z Afryki.
Kontrahent źle zabezpieczył, a poczta dołożyła swoje.:mad:

Horse1963
12-08-2015, 09:15
Tyle zostało z piw z Sudanu Południowego przesłanych z Afryki.
Kontrahent źle zabezpieczył, a poczta dołożyła swoje.:mad:

:eek::eek::eek:
Zostały kapselki !!!!
Oby nie "gołe".

emes
12-08-2015, 12:32
Może ten transport był ostrzelany ;)

manslow
16-09-2015, 19:45
A byłoby tak pięknie:mad:
Manslow

Pivotal
16-09-2015, 20:25
Całkowita amatorszczyzna,chyba nigdy nie mieli do czynienia z wysyłką piw na wielkie odległości. Podczas transportu,też rzucają tymi paczkami jakby były niezniszczalne. Da się to zareklamować?:(

Cooper
16-09-2015, 21:44
Nie wiem Kloss kto Ci wysyła te piwa tzn czy jest to zawsze jedna, sprawdzona i doświadczona w tych kwestiach osoba czy różne osoby. Jesli jedna to sądząc po piwach jakie już otrzymałeś z egzotycznych miejsc powinna być ona już nieźle przeszkolona (choć i tak nigdy nie ma ona wpływu na pocztę) a jeśli są to różne osoby to wiadomo że prędzej czy później zawsze natrafisz na jakiegoś amatora albo po prostu jakąś amatorską pocztę.

Na zdjęciu nie widzę żadnego kartonu w sensie pudła a jedynie jakiś szary papier pakowy. Może po prostu tak to wyszło na zdjęciu ale nie chce mi się wierzyć ażeby ktoś wysyłał pełne piwa opakowane jedynie pakowym papierem :eek: Niezależnie jak grubo.

Ja generalnie unikam wysyłania/otrzymywania pełnych piw drogą pocztową jak ognia. Raz wysyłano mi i nie sprawdziło się to tzn paczka nie doszła do mnie i wróciła do nadawcy dwukrotnie a finalnie piwo to przywiózł mi ktoś później osobiscie, a w drugim przypadku odmówiono mi przyjęcia na poczcie paczki z pełnym piwem. W obu przypadkach nie chodziło jednak o słabe/złe opakowanie ale o kwestie niedopuszczalności wysyłki takich przedmiotów pomiędzy Europą i USA.

Tak czy siak moje wyrazy współczucia bo wiem że jedynie pełne piwa Cię satysfakcjonują. Też bym sążnie się wkurzył na Twoim miejscu ale raczej nic w tej sytuacji już nie zdziałasz.