Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Myślibórz, Łużycka 1a – MILA (dawny POLOmarket)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SteamPunker
    Member
    • 07-2015
    • 59

    Myślibórz, Łużycka 1a – MILA (dawny POLOmarket)

    Wypoczywając kilka dni u rodziny w Lipianach byłem przekonany, że jestem skazany na lagerową posuchę. Sczerze się zdziwiłem się, gdy robiąc zakupy w niedalekim Myśliborzu ujrzałem wcale ładny regał z piwem. Wiadomo, że na prowincji nie ma co liczyć na rzemieślnicze rarytasy, ale i tak jest nieźle:

    Sporo piw z browarów regionalnych (Amber, Ciechan) – Żywe było bodajże po 3,45. Oprócz tego widziałem Manufakturowego Pilsa (co ciekawe: w dwóch wariantach etykiety), Żywiec APA za 4,20, "zwykłego" Guinessa w butelce 0,33L, mignęły mi jakieś Lubuskie+Komesy no i przegląd koncerniaków. Naprawdę niezłe zaopatrzenie jak na sieciówkę. W planach mam jeszcze zwiedzić myśliborski IntarMarche Contact, bo jak byłem przelotem to asortyment też wyglądał w porządku.

    Także gdyby ktoś zabłądził w dolne rejony Zachodniopomorskiego, to wiecie gdzie możecie skierować swoje kroki.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎