Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Steiger, Stein Svetlé

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Manieklbl
    Senior
    • 10-2007
    • 100

    Steiger, Stein Svetlé

    Obecnie piwo to posiada 4.3% alkoholu.
  • ElDesmadre
    Senior
    • 05-2010
    • 155

    #2
    Jak dla mnie kompletnie niepijalne piwo - może receptura się zmieniła po wykupieniu marki przez Steigera? Kolor jak na desitkę dość ciemny, skorupowata z wierzchu, raczej gruboziarnista i szybko zanikająca piana. W zapachu bardzo mocny skunks, lekko chlebowa, ale de facto nijaka słodowość, zgniłe jabłka oraz rozpuszczalnik. Zapach odrzuca. W smaku wodniste, goryczki brak, chmiel odczuwalny w formie niemalże nieuchwytnych trawiastych elementów, słodkawość w posmaku, syntetyczność aromatyczna. Póki co zdecydowanie najgorsze słowackie piwo jakie piłem.
    http://thebeervault.blogspot.com

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #3
      Obecnie jest warzone dla Steina w browarze Steiger w Vychnem. Od 2007 roku browar Stein w Bratysławie, kupiony przez luksemburskiego developera, zaprzestał produkcji. Obecnie niszczeje. Zaś tradycje kontynuuje browar kontraktowy (http://www.stein.sk/), który przejął zarówno nazwę jak i logo.
      Tak więc o tym piwie postaram się niebawem napisać w odpowiednim wątku.
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19166

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Manieklbl Wyświetlenie odpowiedzi
        Obecnie piwo to posiada 4.3% alkoholu.
        I obecnie (czyli od 2008 roku) jest robione w Steigerze, gdzie winny znaleźć się nowsze posty. Jak widać nikt nie przeniósł postów.
        Last edited by e-prezes; 18-09-2015, 15:11.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎