Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kazachstan, Ałmaty, Manas 5A, Cesky Dvur

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • manslow
    Senior
    • 12-2003
    • 237

    Kazachstan, Ałmaty, Manas 5A, Cesky Dvur

    1.Miedowoje filtrowanyje. Kufel 0,5l Barwa miodowa, piana słaba a właściwie brak piany. Aromat miodowy z goryczką w tle, smak słodko-gorzki, wysycenie słabe. Piwo słabe.

    2. Svetłoje niefiltrowanyje.Kufel 0,4l pite w Ałmaty.Barwa złota, mętnawa, piana nikła szybko znika. Aromat słodowy, smak lekko kwaskowy, goryczka wyczuwalna. Nasycenie słabe.Na podniebieniu pozostaje goryczka. Takie sobie.

    3. Tiemnoje niefiltrowanoje.Kufel 0,4l wypite w Cesky Dvur Ałmaty. Kolor ciemnobursztynowy klarowne, piana nikła. Aromat słodowo-karmelowy, smak słodko-kwaśny. Goryczka średnia, na podniebieniu łagodne, dobre piwo.

    Wspaniały browar restauracyjny z klimatem ul. MANAS 5A Ałmaty w Kazachstanie. Trzeba zamawiać taxi a i cierpiarze też mają problemy. Taxi kosztuje grosze. Piwo już nie jest tak wspaniałe jak wystrój i obsługa. Byliśmy w sześciu na prywatnej wycieczce, miałem trochę czasu na to by zasiąść przy kufelku a nie zawsze można to zrobić będąc na wycieczce zorganizowanej przez biur. Dzięki Jurku,Lechu, Tomku, Ryszardzie i Adamie, że znosiliście moje zachcianki wręcz ułatwiając mi wizyty w pubach.
    C:\Users\Marian\Pictures\Kazachstan-Kirgistan I 2015\P8300043.JPG
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Bez jaj, dwa miesiące temu spałem w hostelu kilkaset metrów od tego miejsca i o nim nie wiedziałem

    A przy okazji - dałeś miejsce zdjęcia na swoim dysku, my go nie możemy tak zobaczyć

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Nie rozumiem - w tytule "adres do uzupełnienia", a tresci postu adres podany.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • manslow
        Senior
        • 12-2003
        • 237

        #4
        Trzeba zamawiać taxi a i cierpiarze też mają problemy. Taxi kosztuje grosze.
        Dlatego napisałem o taxi.


        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
        Bez jaj, dwa miesiące temu spałem w hostelu kilkaset metrów od tego miejsca i o nim nie wiedziałem

        A przy okazji - dałeś miejsce zdjęcia na swoim dysku, my go nie możemy tak zobaczyć
        Postaram się poprawic z kimś bardziej kumatym, u mnie się otwiera.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          No trudno by nie otwierało Ci się na dysku C własnego komputera
          Spróbuj na innym.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎