Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kazachstan, Ałmaty, Panfilova 64, Pivovarna HellBierHaus (HBH)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • manslow
    Senior
    • 12-2003
    • 237

    Kazachstan, Ałmaty, Panfilova 64, Pivovarna HellBierHaus (HBH)

    Ałmaty Panfilova 64 Pivovarna HellbierHaus HBH.
    Tylko lager ale jaki
    Kufel, wspaniałe piwo. Niebiański aromat lagera, piana może niezbyt bogata ale mocna i drobnoziarnista. Kolor jasnozłoty, klarowny.Aromat lekko kwaskowy (taki lubię) słody i drożdże. Smak orzeżwiający zachęcający do zamówienia drugiego kufla co też się stało. Byliśmy Lech , Adam i Wasz recenzent jedynymi konsumentami ale była dopiero 12.00.Podniebienie niebiańskie, obsługa sowiecka ale wszystko wybaczam, lager super!!! najlepszy jaki spożyłem w browarach restauracyjnych. Za piwo płaciłem coby nie było, że pieję za siano. Polecam z czystym sumieniem, fotki dodam jak rozgryzę ,,dodawanie"
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Czemu nie podajesz adresu knajp w temacie (tak jak to się robi na forum), skoro znasz ten adres?
    Last edited by Pendragon; 12-10-2015, 21:44.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • manslow
      Senior
      • 12-2003
      • 237

      #3
      Zasady forum

      Obiecuję, że się poprawię, zdjęcia też będę zamieszczał ,,do oglądania" a nie tylko takie co się nie otwierają, obiecuję. Pierwszy raz na tym forum i tzw. frycowe już zapłaciłem, będzie tylko lepiej. Adres też będzie w temacie postu.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Czemu nie podajesz adresu knajp w temacie (tak jak to się robi na forum), skoro znasz ten adres?

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎