Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kobiety w knajpach i na festiwalach piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12171

    Kobiety w knajpach i na festiwalach piw

    Kobiet na naszych festiwalach mi też brakuje. W Warszawie to zagadnienie zostało przeanalizowane w formie... panelu dyskusyjnego
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    #2
    Wczoraj było sporo kobiet.

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
      Kobiet na naszych festiwalach mi też brakuje. W Warszawie to zagadnienie zostało przeanalizowane w formie... panelu dyskusyjnego
      To jest temat na inną dyskusję, ale... Mam wrażenie, że kobiet na tego typu festiwalach jest właśnie sporo; a przynajmniej sporo było na tych, na których ja byłem. Podobnie jak zawsze pozytywnie zaskakuje mnie odsetek kobiet w multitapach, które ponoć są tylko dla brodatych, wytatuowanych hipsterów - mimo że często ich wiedza o piwie sprowadza się do podziału jasne-ciemne I szczerze mówiąc nie wiem, dlaczego często w przybytkach craftowej rozpusty (przynajmniej z punktu widzenia Katowic) kobiety czasem stanowią więcej, niż połowę klienteli; podczas gdy w "normalnych" knajpach z "normalnym" piwem kobiet jest zwykle znacznie mniej.

      Ale to tylko taka moja obserwacja, może błędna. I mam pewne pomysły, skąd się to może brać, ale są trochę seksistowskie, więc zostawię je dla siebie

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Wczoraj było sporo kobiet.
        Wczoraj też .

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19166

          #5
          Przyrost naturalny kobiet mam wrażenie jest wyższy, a i średnia życia dłuższa, więc nic w tym dziwnego
          Last edited by e-prezes; 17-10-2015, 19:17.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎