Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Alfa S.A., Birra Elbar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    Alfa S.A., Birra Elbar

    Lekki 4,1% jasny lager, podobny do większości jasnych piw z tamtego rejonu ale ciut ciemniejsze, jasno bursztynowe. Smak lekko słodki, lekka goryczka. Piana ładna i gęsta ale szybko opadła bez śladu. Ma taki smak piwa z lat 90tych jednak po dłuzszym pobycie w szklance robi się nie smaczne. Idealne piwo na upały, bez patologicznej goryczki. W wolnej chwili wstawie fotke butelki i kapsla. Kapsel 1 butelkowy nie zniszczony mam na wymianę.
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Pijalne piwo.
    Brakujące foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      Średni browar z dominującą, jeśli nie tylko znaczącą pozycją na rynku. Dostępne piwa nie tylko na południu kraju, gdzie znajduje się browar, ale także na północy. W portfolio licencyjne piwa dużych koncernów (Agna Group). Etykieta i kapsel bez większych zmian. Bywa w puszce 0,5 litra również.
      Nasycenie średnie, piana nieduża, znikająca, ale obecna. W smaku zbożowe, bez cienia nachmielenia, ale puste w smaku nie jest. Ot taki południowy lagerek bez fajerwerków, ale wypijalny.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎