Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca Tarnów Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • orbit
    PiwBiz
    • 06-2015
    • 15

    Praca Tarnów Pub

    Witam

    planuje otworzenie Pubu w Tarnowie i szukam kogoś do pracy w charakterze barmana barmanki, kogoś kto chcę pracować w tym koszmarnym zawodzie bo to ciężka i często niewdzięczna praca, trzeba to kochać,

    Znasz kogoś z Tarnowa albo okolic na tyle zdesperowanego żeby w to wejść? A może sam jesteś chętny pisz na priv
  • arturroxx
    Member
    • 10-2002
    • 94

    #2
    Czy w tym pubie będzie dobre piwo ?

    Comment

    • orbit
      PiwBiz
      • 06-2015
      • 15

      #3
      Podchwytliwe pytanie

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika orbit Wyświetlenie odpowiedzi
        Podchwytliwe pytanie
        Wręcz przeciwnie, bardzo proste, odpowiedź na nie może być jedynie niewygodna.

        Comment

        • orbit
          PiwBiz
          • 06-2015
          • 15

          #5
          Oj nie ponieważ "dobre" jest bardzo nieostrą definicją i zależy od wielu zmiennych a przedewszystkim od gustu osobowego przecież są ludzie którzy za dobre uważają doppelbocki

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #6
            Z którego koncernu będzie piwo ?

            Comment

            • orbit
              PiwBiz
              • 06-2015
              • 15

              #7
              z różnych różnistych Panie

              Comment

              • wpadzio
                Senior
                • 06-2011
                • 2645

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika orbit Wyświetlenie odpowiedzi
                z różnych różnistych Panie
                Oj... to nie... po wewnętrznej gównoburzy mózgu... to ja jednak się nie łapię
                Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                Serviatus status brevis est
                3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                Comment

                • orbit
                  PiwBiz
                  • 06-2015
                  • 15

                  #9
                  hmm nie żebym nie zapraszał, wręcz przeciwnie ale patrząc po profilu to średnio widzę jak z Warszawy sie tu tarabanisz :P

                  Comment

                  • arturroxx
                    Member
                    • 10-2002
                    • 94

                    #10
                    Orbit, nie zaczynasz dobrze. Logujesz się na portalu o profilu wiadomym i wciskasz jakieś bzdety, jakbyś był przedstawicielem któregoś z korpo ściemniaczy. Nie łatwiej i przede wszystkim uczciwiej byłoby zadeklarować otwarcie jakie piwo w swoim pubie zaproponujesz ?
                    Niektórzy pewnie byliby zainteresowany czy na tarnowskiej piwnej pustyni pojawi się coś interesującego.

                    Comment

                    • orbit
                      PiwBiz
                      • 06-2015
                      • 15

                      #11
                      To jest dział Ogłoszenia branżowe, praca w branży itp. a nie dział Knajpy / puby polskie ( w którym na pewno napiszę coś o pubie w odpowiednim czasie. Idea pierwszego postu była taka żeby znaleźć pracownika a nie reklamować pub (chociaż wiem że to i tak się samo dzieje przez poruszanie tematu). I prosiłbym o nie opiniowanie tego czy moje posty to bzdety jeśli można

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        #12
                        Raczej o to chodzi, że może ktoś chętniej wdepnie w pracę związaną z ciekawszym (niż masowe) piwem.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • orbit
                          PiwBiz
                          • 06-2015
                          • 15

                          #13
                          tak wiem o co chodzi dokładnie i chętnie z taką osobą popracuje ale chciałem znać tendencje na rynku raczej wychodzę z założenia że jak ktoś nie ma pracy to chętnie podejmię nawet taką jak praca z koncerniakami a nie że zwolni się z banku żeby lać AIPE

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Niektórym to się już w głowach poprzewracało, robota czeka, a tu jeszcze wybrzydzają
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎