Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Legenda, Csupor (Ektomorf) Aggressor

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    Legenda, Csupor (Ektomorf) Aggressor

    W nawiasie dopisek jaki widnieje na etykiecie butelkowej wersji. Na nalewaku w knajpie gdzie kupowałem występował sam napis 'Aggressor' i podana zaw. alk. - 12 %. Blg najprawdopodobniej 27°. Btw, 'Ektomorf' to bodajże neotrashmetalowa kapela węgierska.

    Piwo warzone kontraktowo w Legendzie, ale to zupełnie inny poziom niż słabo udany RIS, który piłem tego samego dnia w browarze. Przede wszystkim nie jest tak słodkawy, słody palone, dają przyjemną czekoladowość. Alkohol spory, ale komponuje się z resztą i sprawia wrażenie alkoholowego wypełnienia belgijskiej praliny. Smaczne jak diabli, tylko drogie i zwodnicze 400 ml kosztowało 1000 ft, co daje ~14 zł.
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    #2
    Kilka słów wyjaśnienia.
    Csupor to browar kontraktowy, który od kilku lat mocno wybił się z dobrymi piwami.
    Jest to też bar w Budapeszcie, nalewaki plus piwo butelkowe. Piwowarem i głównym managerem jest Marton Csupor .
    Aggressor to nazwa metalowego zespołu a Ektomorf to tytuł ich ostatniej płyty.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      Widać źle zrozumiałem barmana... Tutaj widok butelek z piwem.

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2837

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
        Aggressor to nazwa metalowego zespołu a Ektomorf to tytuł ich ostatniej płyty.
        Zdecydowanie na odwrót : Ektomorf – węgierska grupa muzyczna wykonująca groove metal z wpływami romskiej muzyki folkowej, Agressor - to ich płyta z 2015 r.
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎