Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Św.Anny 4, The Dorsz [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Św.Anny 4, The Dorsz [zamknięte]

    Klasyczne (i dobre, z wyborem ryby która ma być użyta) fish and chips plus inne dania z ryb (bardzo dobry dorsz pieczony). Wystrój to pewnie ktoś nazwie stołówką, mnie pasował. Do picia, UWAGA, klasyczny lekki ale z browaru Twigg (piwa z tego browaru z beczki widziałem tylko tu i w TEA Time, nie licząc czasowej obecności na Małym Rynku na stoisku podczas Targów). Bardzo smaczne i pasujące do podawanych dań.
    Frytki własnej roboty.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    Wystrój to pewnie ktoś nazwie stołówką(...)
    Czy ja wiem?! Jest klimatycznie, choć za jasno, ale to knajpa jedzeniowa, więc oświetlenie powinno być silniejsze.
    https://www.google.pl/maps/uv?hl=pl&...IVwpZyCh1tnQur

    Comment

    • Vortex
      Senior
      • 12-2011
      • 153

      #3
      Z lokalem zapoznałem się wyłącznie od strony kulinarnej - na Twigga się niestety nie załapałem, był Okocim i chyba coś jeszcze ale nie zwróciło mojej uwagi. Co do jedzenia to ilościowo na pewno można się najeść, cenowo znośnie, jak dla mnie jedzenie trochę zbyt tłuste - sam pan z obsługi który przyjmował zamówienie powiedział że jedzenie jest robione na tłuszczu jak w McDonaldzie i to dało się wyczuć.

      Jeszcze kwestia lokalizacji: dokładny adres to chyba będzie ul. Św. Anny 4.
      Last edited by Vortex; 30-11-2015, 23:11.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎