Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szent András, Monarchista

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    Szent András, Monarchista

    Imperial Pilsner, 7% alkoholu. Podano także EBC (15), IBU (32), a nawet kalorie (210), a nie podano ekstraktu...

    Bardzo fajny, szorstki papier. Trochę przypominający szary papier, w jaki niegdyś pakowano mięso w sklepach.

    Piana niezbyt okazała, szybko się dziurawi i opada. Kolor - złoty. Aromat słodowy, trochę landrynkowy i delikatnie karmelowy. Smak przyjemny, słodowy, chociaż całość dla mnie trochę za słodka. Pojawia się lekka, ziołowa goryczka. Po przełknięciu pozostaje w ustach intrygujący posmak, którego nie jestem w stanie jednoznacznie zidentyfikować - przypomina trochę przypaloną, hmm, no właśnie nie wiem co. Igłę sosnową? Ołówek? Coś drewnianego. Albo związanego z drzewem. Takie było moje pierwsze skojarzenie. Piwo treściwe, pełne.

    Jak nie przepadam za piwami tego typu (chyba za bardzo kojarzą mi się z marketowymi pstrongami), tak to było całkiem fajne.

    Ceny nie znam, dostałem w prezencie urodzinowym pięć piw z tego browaru.
    Last edited by WojciechT; 28-11-2015, 19:04.
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Pijalne.
    Brakujące foto: Click image for larger version

Name:	1120-00490.jpg
Views:	78
Size:	77,0 KB
ID:	2322576
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎