Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Starogard Gdański, ul. Jagiełły 25, Sklep Alko Gama

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • icekbengurion
    Junior
    • 01-2015
    • 2

    Starogard Gdański, ul. Jagiełły 25, Sklep Alko Gama

    Dzisiaj w sklepie Alko Gama przy ul. Jagiełły 25 o godz. 18 odbędzie się premiera piwa Grand Champion 2015 z Browaru Cieszyn. Myślę, że warto się wybrać, poniżej wrzucam etykietę piwa, która zawiera wszystkie info na temat specyfikacji piwa.

  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Nie jestem już na tyle szalony by lecieć na koniec miasta, bo jakieś piwo ma premierę. Byłem dziś na spokojnie. Dwa Grand Championy zakupione. Kosztowały 6,49 za sztukę. Sklep nastawiony głównie na wódkę. Piwa stoją w kąciku na końcu sklepu. Nic specjalnego - trochę regionalnych, troszkę kraftu, odrobina mało znaczących Czechów - przypadkowa "kolekcja", ot to, co PH Stanbudu przywiózł akurat do miasta. Nie wiem czy zebrali z innych Gam wszystkie piwa do tego jednego sklepu, czy to tylko sztuki z piekarni na Kopernika, skąd te piwa zniknęły.
    Ceny też nie zachwycają. Pewnie długo tam nie zawitam, bo nie ma specjalnie po co, zwłaszcza, że to nie mój rejon miasta. A skoro już mam po piwo jechać, a nie się przejść, to wybieram Gorzelnię na Łapiszewie.
    Last edited by Pendragon; 07-12-2015, 19:03.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎