Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Tarnów, Wekslarska 2 , MultIbu [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • orbit
    PiwBiz
    • 06-2015
    • 15

    Tarnów, Wekslarska 2 , MultIbu [zamknięte]

    Cześć

    W styczniu otwieram nowy pub w Tarnowie, będzie to multitap z na chwilę obecną 10 kranami. Za główny cel stawiam sobie rotacje na kranach idealnie byłoby żeby co tydzień wskakiwały nowości, ale do tego będę potrzebował Waszej pomocy. Więc każdy robi sobie postanowienie noworoczne że pije tylko piwa z beczki. Jestem po słowie z wieloma browarami więc nie sądzę że będzie problem z zapełnieniem kranów

    Pozdrawiam
    Last edited by orbit; 08-12-2015, 13:52.
  • papiszon
    Junior
    • 01-2013
    • 1

    #2
    Wreszcie w Tarnowie! Życzę powodzenia i zapewniam o swojej częstej obecności.

    Comment

    • rivendel
      Senior
      • 06-2010
      • 262

      #3
      Wiadomo kiedy otwarcie?
      Jest wiele sposobów zabijania czasu, ale nikt nie potrafi go wskrzesić

      Comment

      • orbit
        PiwBiz
        • 06-2015
        • 15

        #4
        Nie nikt nic nie wie ciemno wszędzie głucho wdzędzie... nie no żarcik plan jest na weekend 22-23 stycznia jak się uda zgrać wszystkie czynniki to wtedy właśnie starujemu z hukiem napiszę na pewno w przyszłym tyg bo będę miał w teorii papiery na cacy i pozałatwiane kegi z browarów, chyba że mnie tramwaj przejdzie to lipa

        Comment

        • Puszek_72
          Senior
          • 02-2012
          • 269

          #5
          Fajnie, byle stale na kranie było jakieś ciemne będę zadowolony

          Comment

          • Rzeszowiak
            Piwny Radykał
            • 04-2009
            • 1596

            #6
            O ile pamiętam, to w Tarnowie jest jeden tramwaj i to uziemiony, więc ryzyko nie wydaje się być wielkie

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Może to zapowiedź współpracy z hurtownią z Krakowa? Tam są tramwaje

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • rivendel
                Senior
                • 06-2010
                • 262

                #8
                Czy otwarcie za tydzień aktualne?
                Jest wiele sposobów zabijania czasu, ale nikt nie potrafi go wskrzesić

                Comment

                • orbit
                  PiwBiz
                  • 06-2015
                  • 15

                  #9
                  Nie niestety papierologia i dopiero dzisiaj dostałem postanowienie o przyznaniu koncesji a sama decyzja będzię 22 właśnie, tak tak tydzień musi leżeć na biurku i zbierać kurz takie mamy prawo więc jest tygodniowy poślizg 29-30 startujemy, a tym czasem szukajcie nas na fb pod Multibu na razie tam niewiele jest bo szczerze nie mam czasu szczególnie teraz ale będę się starał to regularnie aktualizować

                  Comment

                  • rivendel
                    Senior
                    • 06-2010
                    • 262

                    #10
                    I co? Otwieracie?
                    Jest wiele sposobów zabijania czasu, ale nikt nie potrafi go wskrzesić

                    Comment

                    • orbit
                      PiwBiz
                      • 06-2015
                      • 15

                      #11
                      Tak 29 "oficjal" o 19

                      Comment

                      • Puszek_72
                        Senior
                        • 02-2012
                        • 269

                        #12
                        Coś cicho w tym wątku. Jak tam po otwarciu? coś ciekawego na kranach będę w weekend w okolicy i się zastanawiam czy warto otwiedzić

                        Comment

                        • TTOP
                          Senior
                          • 03-2013
                          • 449

                          #13
                          Ontap.pl - już tam są

                          Comment

                          • Puszek_72
                            Senior
                            • 02-2012
                            • 269

                            #14
                            Dokonałem krótkiego zwiadu. Lokal niewielki trzy dość małe sale.
                            Bar z dziesięcioma nalewakami jest ale około 21 w piątek jak wyszedłem 6 osób zostało tak wiec frekwencja słaba.
                            Obawiam się o rotacje piw a raczej jej brak, jeżeli jest taka frekwencja jak przy mojej wizycie to słabo to widzę. Widać to zresztą na stronie wysłanej post wyżej przez TTOP raczej ruchu na kranach nie ma.
                            Inna sprawa moi znajomi z okolicy Tarnowa nie mieli pojęcia że taki lokal został otwarty także reklama kulej np: strona na facebook.

                            Comment

                            • orbit
                              PiwBiz
                              • 06-2015
                              • 15

                              #15
                              Przy tarnowskiej liczbie ludności i to ludności w wieku "barowym" która spada na łeb i szyję ciężko o szybką rotacje na kranach (może warto np 2 krany odpiąć). Poza tym nie każdy w takim małym mieście chce dać 10-12 zł za piwo nie ma co ukrywać. Reklama była w różnych mediach ale dostęp do takich w Tarnowie jest znikomy (dwie rozgłośnie z troche nietrafionym targetem i prasa którą także kupuje raczej pokolenie niebarowe). Z drugiej strony wiele firm czy mediów reklamy nie chcę się godzić na promocje pubu (czyt. alkoholu). Dlatego uważamy że Wy jesteście najlepszą reklamą i to Wy przyprowadzając znajomych dajecie temu miastu szanse na posiadanie chociaż jednego multitapu.
                              Ps tak wiem że odkopuje ale wypadłem z obiegu neta na jakiś czas

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎