Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bardzo dziwny przypadek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szymonxx
    Junior
    • 01-2016
    • 2

    Bardzo dziwny przypadek

    Witam wszystkich. Krotko i na temat. Moze ktos mial podobny przypadek. Pije piwo w calkowicie wyremontowanym domku i co... Po lyku piwa czuje smak plhs zapach tak jakbym pil cos w stylu super glue i go czul w nosie. Wychodze do kotlowni, na dwor to wszystko jest ok. Sprawdzilem to na kilku osobach i kazdy ma to samo. Czy ktos ma jakis pomysl co to moze byc? Dodam ze w jednym pomieszczeniu nie mam pomalowane i nie ma tam nic prucz podlogi. Panele podlogowe. I jest to samo.
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #2
    Zauważyłeś że nawet komputer wariuje i alt się zaciął? Przypadek?
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szymonxx Wyświetlenie odpowiedzi
      prucz
      Ortografia też wariuje. To może być żyła wodna .

      Comment

      • franekf
        Senior
        • 06-2004
        • 944

        #4
        Ja bym został w kotłowni.
        Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
        http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
        Piwny Janusz bez Teku

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          #5
          Tak, kotłownia i absolutnie z dala od dworu!
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          • Telefon102
            Junior
            • 12-2015
            • 2

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szymonxx Wyświetlenie odpowiedzi
            Witam wszystkich. Krotko i na temat. Moze ktos mial podobny przypadek. Pije piwo w calkowicie wyremontowanym domku i co... Po lyku piwa czuje smak plhs zapach tak jakbym pil cos w stylu super glue i go czul w nosie. Wychodze do kotlowni, na dwor to wszystko jest ok. Sprawdzilem to na kilku osobach i kazdy ma to samo. Czy ktos ma jakis pomysl co to moze byc? Dodam ze w jednym pomieszczeniu nie mam pomalowane i nie ma tam nic prucz podlogi. Panele podlogowe. I jest to samo.
            Zapewne jakaś substancja użyta przy remoncie (składnik farby, tynku, kleju, zmywacza lub czegoś innego) tak reaguje z którymś ze składników piwa, że produkt reakcji dziwnie działa na kubki smakowe. Swego czasu były w sprzedaży pastylki antynikotynowe - dropsy do ssania. W smaku bardzo dobre, ale gdy się po nich zapaliło papierosa, to smak był przeokropny.

            Myślę, że Twoje pytanie bardziej się nadaje na forum chemiczne niż piwne. :-)
            Last edited by Telefon102; 08-01-2016, 22:11.

            Comment

            • witold68
              Senior
              • 09-2009
              • 142

              #7
              zapach niby bialego portera?

              Chyba zobaczyl ,,ksiezycowego kota" z pingwinow !!!
              Na pochybel psubratom !

              Comment

              • Szymonxx
                Junior
                • 01-2016
                • 2

                #8
                Fakt. Ortografia u mnie na bardzo słabym poziomie a bardziej lenistwo ale jak ktoś chcę wytykać takie sprawy to proponuję na inne forum się przenieść. Druga strona medalu... Pisanie tego postu było w trakcie degustacji piw w celu weryfikacji problemu. Faktycznie może to być od np kleju. Jutro sprawdze w innym pomieszczeniu. Otworze po kolei te materiały budowlane których używałem. Dam znać.

                Comment

                • behegrzmot
                  Senior
                  • 01-2009
                  • 276

                  #9
                  Czekamy w napięciu

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9729

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szymonxx Wyświetlenie odpowiedzi
                    Otworze po kolei te materiały budowlane których używałem.
                    Stawiam na klej. Porządne "sztachnięcie"...

                    A odnośnie stosownego forum, to sugeruję: http://forum.muratordom.pl/

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎