Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Murray's, Angry Man Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    Murray's, Angry Man Pale Ale

    Koleżanka przywiozła mi upominek z podróży na Antypody w postaci kraftowego pale ale'a.
    Piwo jest złote, klarowne i buduje białokremową, bardzo drobną, całkiem wysoką i trwała pianę.
    Pachnie harmonijnie ziołami, delikatną sosną, owocami tropikalnymi, zwłaszcza (chyba) mango. W smaku goryczka, lekko cierpka sosna, bardzo stonowane owoce tropikalne.
    Nagazowanie średnie. Małą butelka, 0,375 ml chyba, czarno-pomarańczowa eta, na niej facet boksujący się z kangurem. Brązowy kapsel browaru. Na ecie woltaż: 5%.
    Bardzo dzięki koleżance, która w wolnych chwilach między skokami ze spadochronem, lataniem helikopterem, wyprawami w interior, walką z mega-pająkami i mizianiem koali znalazła czas na wyszukanie ciekawego i nieobecnego na forum (!) piwa .
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #2
    No ale kolego, nie możemy być aż tak niechlujni. Ja rozumiem, że Australia, że kangur, że bokser nawet... Ale Angry Man Pale Ale, czy Angry Man Brown Ale?
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #3
      O... widzę, że byłeś o włos (boksera? kangura?) szybszy
      Posty moje do usunięcia zatem
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10383

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
        No ale kolego, nie możemy być aż tak niechlujni. Ja rozumiem, że Australia, że kangur, że bokser nawet... Ale Angry Man Pale Ale, czy Angry Man Brown Ale?
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
        O... widzę, że byłeś o włos (boksera? kangura?) szybszy
        Posty moje do usunięcia zatem
        To nie Pancernik .... "przechodziłem obok"
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Nie hi(p)steryzuj, wpadzio .
          W "pierwszym zdaniu mojego listu" masz napisane, że to pale ale.
          Na dodatek, gdybyś nie doczytał, możesz wydedukować to z opisu etykiety lub po woltażu, że o barwie piwa nie wspomnę...
          A sibarhowi dziękuję za rewolucyjną czujność

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎