Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    To teraz ja troszkę popłaczę Odra Opole spadła do 3 ligi a jeszcze do niedawna walczyła o awans do 1. Nie dość tego to jeszcze dostali w pucharze polski z Jagielonią i zmieniła nazwę na Unia Odra Opole A co do występów polskich klubów w europejskich pucharów to trzeba to nazwać po imieniu BIEDA!!!! Co z tego ze Wisła stawia opór Parmie, Interowi czy Barcelonie skoro i tak przegrywa. Niech wreszcie wygrają mecz z dobrą drużyną tak jak to miało miejsce dosyć niedawno z Realem Zaragoza. Ale żeby to nastąpiło musi zmienić się mentalność naszych graczy którzy wolą występować u beniaminka ligi greckiej niż u mistrza polski.

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      Klub ze Szwajcarii przeszedł ostatni stopień eliminacji tak samo jak i izraelski a Czesi podobnie jak Ukraińcy mają możliwość wprowadzenia 2 drużyn. A wyobrażasz sobie mecz klubu izraelskiego z np. Legią czy Wisłą???
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Piecia napisal/a
        A wyobrażasz sobie mecz klubu izraelskiego z np. Legią czy Wisłą???
        Wyobrażam- jak był mecz kadry z Izraelem, to zjechali kibice z Izraela i nikt nie chciał zabić ani ich, ani piłkarzy. Jakby Izrael miał mecz wyjazdowy w jakimś kraju arabskim, to drużyna by raczej w komplecie nie wróciła, nie mówiąc o kibicach.

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          Drużyna z Izraela miała znacznie łatwiejszego przeciwnika niż Legia. Ale nie znaczy to że Maccabi jest gorsze od Legii czy od Wisły. Musiały by zagrać ze sobą i okazało by się kto jest lepszy.

          Comment

          • And69
            Senior
            • 06-2002
            • 1487

            No za chwile mecz San Marino - Polska , trzeba iść do lodówki po piwo i wygodnie zasiąść przed telewizorem .
            Ja jestem optymistą i stawiam 0 : 3 .

            Comment

            • darek99
              Senior
              • 04-2002
              • 2147

              mecz

              San Marino to banda cwaniaków, ZIBI-WALKER uzgodnił podobno z federacją San Marino że w ich składzie będzie grało tylko trzech zawodników,wtedy mielibyśmy szansę przynajmniej zremisować, ZNOWU ZOSTALIŚMY OSZUKANI
              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
              Epikur z Samos.

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                Pierwsza połowa to kompletna kompromitacja. A drugiej było tylko trochę lepiej. Nie widzę tych eliminacji w różowych barwach.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • Piwofil
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 907

                  Słyszałem że dwa zero dla naszych.
                  Niestety meczu nie oglądałem, gdyż akurat wtedy popijałem żywca w klubie na koncercie, Czekam na opinie o drugiej połowie.
                  www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Ogladając to co pokazały nasze "orły"to Boniek chyba długo nie pociągnie na tym stołku.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Nie było tak źle. Chłopaki męczyli się, ale widać było, szczególnie w drugiej połowie, że co chociaż ta jedna bramka padnie - w każdym razie ja to widziałem, bo moi kumple uprawiali czarnowidztwo. Jak naszym zajrzało w oczy widmo remisu, to od razu zaczęli się sprężać i w końcu walnęli tę bramę.

                      Zresztą wystarczy spojrzeć na resztę rezultatów, żeby być zadowolonym z tego meczu: Wyspy Owcze-Szkocja 2:2, Chorwacja-Estonia 0:0, Łotwa- Szwecja 0:0. Nie tylko dla nas początek tych eliminacji był ciężkim przeżyciem.

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Parę słów o kibicach - po raz kolejny okazuje się, że kibice Arki Gdynia przyjeżdżają na mecze kadry w celu promocji własnego klubu, a nie wspierania reprezentacji. Pal sześć flagi z napisem 'Arka Gdynia', ale skandowanie nazwy klubu na oficjalnym meczu reprezentacji Polski to jakieś nieporozumienie.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          spammerzy, hłe, hłe
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 08-2001
                            • 3562

                            Sporo nerwów kosztował mnie ten mecz. Myślałem że nawet dostane zawału serca jak zobaczyłem akcję która poprzedzała zdobycie gola. A mianowicie dwaj nasi dzielni piłkarze(nie wiem którzy bo powtórka była nie wyraźna) nie trafili do pustej bramki, pierwszy strzelił w słupek a drugi dobił w poprzeczkę Celności można im tylko pozazdrościć.
                            Ale w następnych meczach będzie lepiej, zobaczycie
                            A co do zawodników to nie wiem co na boisku robił ten cieć Kałużny!! Przecież on w piłkę grać nie potrafi no dobra może potrafi ale w piłkę siatkową. To samo Kos!! Nawet zawodnika z San Marino zatrzymać nie umie, a jak to będzie wyglądało z jakimś Szwedem czy Węgrem.
                            Przed meczem również zastanawiałem się co w składzie robi Kukiełka. Przecież on jest taki rzadki jak ptasia kupka. No ale zwracam mu honor. Był naszym najlepszym zawodnikiem, Mariusz wybacz mi
                            Brawo dla Wysp Owczych. Od dawna im kibicuję i nie mogę się doczekać aż w wreszcie wygrają jakiś mecz.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              baklazanek napisal/a
                              Sporo nerwów kosztował mnie ten mecz. Myślałem że nawet dostane zawału serca jak zobaczyłem akcję która poprzedzała zdobycie gola. A mianowicie dwaj nasi dzielni piłkarze(nie wiem którzy bo powtórka była nie wyraźna) nie trafili do pustej bramki, pierwszy strzelił w słupek a drugi dobił w poprzeczkę
                              A ja właśnie wtedy stwierdziłem, że jednak w końcu strzelimy tę bramkę.

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Ja oglądałem w Rybitwie i muszę przyznać, że jkabym oglądał w domu to bym chyba się załamał ale w Rybitwie mimo wszystko panowała atmosfera optymizmu. Czym więcej lało się piwa tym optymizm rósł a reprezentacja była coraz bliżej bramki San Marino. I wkońcu uzyskaliśmy odpowiedni stan co pomogło naszmy chłopakom i GOOOOOOOL. Wygraliśmy, piwko było rewelacyjne, reszta jest milczeniem
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎