Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cuenca, Nómada Tundra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    Cuenca, Nómada Tundra

    Belgian ale. Ekstrakt 15 %, alkohol 6%.

    Ostry gushing, piwo bardzo chce się wydostać z butelki. Wielka biała czapa, ale bardzo dziurawa i szybko znika, przypomina taką, jaka zostaje w wannie po wlaniu do niej płynu do kąpieli. I smak też też ma jakiś taki, hmmm, detergentowy. Ciężko mi opisać prostymi słowami, o co chodzi, ale jest tu jakaś nieprzyjemna, fałszywa nuta. Piwo jest bardzo wytrawne, wręcz wodniste, wściekle wysycone, nieco kwaskowate. Owocowe, cytrusowe, z wyraźną goryczką.

    Pewnie są tacy, którzy lubią takie smaki, ale do mnie to kompletnie nie trafia.
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Swoją Tundrę piłem rok temu.
    Dla mnie poprawne piwo:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #3
      Warzone jeszcze w Cervezas Cuenca. Na swoim są od roku dopiero.
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
        Warzone jeszcze w Cervezas Cuenca. Na swoim są od roku dopiero.
        Czyli Miguel zafundował im gary po odkupieniu część udziałów?

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
          Czyli Miguel zafundował im gary po odkupieniu część udziałów?
          Raczej udostępnił swoje
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
            Raczej udostępnił swoje
            Czyli piwo zapisujemy np. San Miguel, Nomada Tundra. No nie brzmi to zbyt kraftowo

            Comment

            • wpadzio
              Senior
              • 06-2011
              • 2645

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
              Czyli piwo zapisujemy np. San Miguel, Nomada Tundra. No nie brzmi to zbyt kraftowo
              No nie brzmi, ale coraz częściej będą się takie historie działy. Rynek kraftowców zaczyna być łakomym kąskiem dla rekinów branży, co poniektórzy mogą nawet dzięki temu zacząć się łudzić, że mają udział w całej tej piwnej rewolucji
              Last edited by wpadzio; 25-04-2017, 14:05.
              Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
              Serviatus status brevis est
              3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎