Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Edge, Space Coast

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Edge, Space Coast

    I kolejny produkt z barcelońskiego mikrusa. Session IPA to styl, który świetnie pasuje do aury za oknem. Przyjrzyjmy się jakie wrażenia ma nam do zaoferowania Kosmiczne Wybrzeże. Piwo ma 4,5% alkoholu i 31 IBU. Szczegółowego składu nie zaprezentowano.

    Barwa złocisto-żółta z miodowymi odcieniami. Nieklarowna.
    Wysoka, czapiasta, biała piana. Długo opada, krzacząc się fantazyjnie.
    Aromat cytrusowy ze sporym udziałem słodkich owoców i nut trawiastych. Do tego siano i kwiaty. Ładny bukiet w sumie
    Smak jest wyrazisty. Wysoka cytrusowa, grejfrutowa goryczka i cierpkość to pierwsze wrażenie. Sama goryczka zostaje długo w ustach. Po chwili pojawiają się estrowe nastroje - trawiaste i kwiatowe. Gdzieś dalej ziarniste odcienie słodu. Treściwość nieduża, ale tak miało być.
    Nagazowanie średnie w kierunku wyższego.
    Butelka jak w przypadku innych produktów z Edge obdarzona ciekawą grafiką. Kapsel firmowy.

    Naprawdę smaczne. Lekkie, a z potężnym potencjałem i z dużą dozą wytrawnego orzeźwienia. Idealne sesyjne piwo dla lubiących mocną wyrazistą goryczkę. 8,5 w skali 1-10.
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎