Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Carlsberg Sverige, Carlsberg Non Alcoholic

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pivotal
    Senior
    • 05-2013
    • 671

    Carlsberg Sverige, Carlsberg Non Alcoholic

    Piwo jasne, pasteryzowane, zawartość alkoholu do 0.5%, ekstrakt nieznany.

    BARWA: Jasna, słomkowa, piwo przejrzyste. [2.5]
    PIANA: Niziutka, drobnoziarnista, nietrwała, odrobinę znaczy szkło, nie znika całkowicie, obecna na powierzchni do końca. [1.5]
    ZAPACH: Z butelki wyczuwalny wyraźny zapach tzw. skunowy, który po przelaniu zanika. Ze szklanki można wyczuć słaby, słodkawy owocowo-słodowy zapach. [2.25]
    SMAK: Wodnisty, słodkawy w typie owocowo-słodowym... z jakby trawą cytrynową(?). [2.25]
    WYSYCENIE: Okej, utrzymało się do końca. [3.75]
    OPAKOWANIE: Zielona, bezzwrotna butelka 330ml, etykieta polskojęzyczna ze szwedzkim kodem paskowym, skład podstawowy, kapsel Carlsberg Non Alkoholic. [4]

    UWAGI: Warka do 25.10.2016, wypite 24.10'16. Piwo niskoalkoholowe, o ile dobrze pamiętam, to pierwszy raz wypiłem coś takiego... Kiedyś wziąłem łyka bezalkoholowego Schultheissa. Nie moja bajka.
  • GSE
    Senior
    • 10-2002
    • 424

    #2
    nie wiem jak Carlsberg Non-Alcoholic mógł wygrać, z taką przewagą, test piw bezalkoholowych Kopyra (https://www.youtube.com/watch?v=JbAVaTsQJeo) mam kolegę, który odstawił alkohol, ale popija czasem takie piwka. raz kupił w delegacji czteropak Carlsberga i stwierdził, że to piwo jest najpaskudniejsze chciał zostawić pozostałe trzy puszki w hotelu, więc je zgarnąłem na czarną godzinę. przydało się jak pracowałem do późna, ale muszę przyznać, że to piwo jest ogólnie kiepskie, choć da się je wypić. może trafiła nam się kiepska partia?

    kolor: słomkowy; piana: dość obfita i fajna; zapach: słodowy, zbożowy; smak: słodkawy z tępym zbożowym posmakiem; opakowanie: biała puszka, wyróżniająca się na półce, przez co trudno pomylić ją z wersją zawierającą alkohol.

    moja ocena: 2,3/5
    warka 13.08.17, pite na przełomie marca i kwietnia

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎