PDA

Wersja pełna: : Krok po kroczku ....

maryhh
18-12-2001, 06:53
..... krok po kroczku najpiękniejsze w całym roczku
idą święta:)

i dlatego chciałbym wszystkim życzyć zdrowia (bo bez tego to cieniutko), wspaniałych zmysłów powonienie i smaku, nieustającego złotego trunku, świętego spokoju i zrozumienia wśród najbliższych i tych trochę mniej bliskich.
No i nie zapominajmy o najważniejszym, czyli o tym co nam się narodził.
ART! może jakiś wirtualny opłatek?
P.S. Jeszcze karteczka. Stasiek mi ją przysłał i mówił żeby Wam też życzenia złożyć.

profesor
18-12-2001, 17:12
Bardzo ladna karteczka w swoim imieniu dziekuje za zyczenia
I zycze Wesolych Swiat taniego i bardzo dobrego piwa wprzyszylym roku
Porfesor

Marusia
18-12-2001, 17:17
Jakie tam święta, toż to jeszcze tydzień, dla mnie bardzo pracowity:(

Cordel
18-12-2001, 20:15
A co to są te święta, o których piszecie:confused: :(

Radegast
18-12-2001, 22:40
To takie święta gdzie można duuużo jeść i pić:D

Tak a propos to ja również się dołączam do życzeń i tym samym dołączając swoje:stout:

Kudłaty
18-12-2001, 23:52
Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia, szczęścia i pomyslności. Życzy
wasz Kudłaty :D :D

PS
Nie przesadzajcie z tym piwem:)

zythum
19-12-2001, 07:18
Wesołego Zajączka i Kolorowego Jaja.:D

grzech
19-12-2001, 07:53
Jako, że powoli zbieram się do wyjazdu do Rodziny, życzę wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Okres przed nami radosny, nastrój już mi się udzielił, więc nie skomentuję niektórych w.w. postów. Nie wszystkie były dowcipne, a niektóre ... dobra wystarczy.

zythum
19-12-2001, 08:20
grzech napisal/a
Jako, że powoli zbieram się do wyjazdu do Rodziny, życzę wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Okres przed nami radosny, nastrój już mi się udzielił, więc nie skomentuję niektórych w.w. postów. Nie wszystkie były dowcipne, a niektóre ... dobra wystarczy.

No cóż rozumiem: Martyrologia i sztywna nadętość to Twoje ulubione cechy Polaków. A ja tam wolę się śmiać, a żaden post (także myślę mój) nie przekroczył granic dobrego smaku i nie szarga uczuć religijnych ale może to ja jestem jakiś opętany przez samo zło. Naprawdę trochę więcej , już nie mówię luzu ale tolerancji.

grzech
19-12-2001, 09:23
Wybaczcie, ale pewnych rzeczy nie myślę tolerować.

Nie zauwazyłem u siebie sztywności i nadentości, lecz pamiętać należy, że nie ze wszystkiego można sobie bezrefleksyjnie żartować.

zythum
19-12-2001, 09:51
A jeżeli z pełną refleksją???. Różne ludzie mają poglądy i spojrzenie na pewne sprawy. Ja uważam za Grupą Monty Pythona, że śmiać się nie tylko można ale i trzeba ze wszystkiego bo tylko to może człowieka utrzymać na tym świecie przy zdrowych zmysłach. I naprawdę bez żadnych podtekstów ludziom dla których to święto coś znaczy (nie tylko w znaczeniu religijnym) Żeby były to Radosne dla Was święta.

JANO
19-12-2001, 11:36
Grzech - ja Ci wybaczam...;)
I składam na ręce Forumowiczów i Nieforumowiczów Życzenia Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i co by Wasze puste kufle zapełniały się najznakomitszym złotym trunkiem.

celt_birofil
19-12-2001, 11:38
Originally posted by zythum
Wesołego Zajączka i Kolorowego Jaja.:D
To nie te święta :mad:

zythum
19-12-2001, 11:40
celt_birofil napisal/a

To nie te święta :mad:
Patrz moje wypowiedzi wyżej. No i jak zwykle Polakom zabrakło dystansu do samego siebie. Cóż:(

Marusia
19-12-2001, 12:30
Chłopaki i dziewczyny, tylko nie zapomnijcie, że w Wigilię SIĘ NIE PIJE ALKOHOLU!!!! Piwa też:D

ART
19-12-2001, 13:29
i mówi się ludzkim głosem!

grzech
19-12-2001, 14:14
Marusia napisal/a
Chłopaki i dziewczyny, tylko nie zapomnijcie, że w Wigilię SIĘ NIE PIJE ALKOHOLU!!!! Piwa też:D

Ale w Boże Narodzenie już tak.:) Dostałem od kumpla pod choinkę trochę piw z Ukrainy. Przez Święta będę je rozpakowywał. :p

Cordel
19-12-2001, 14:43
Skoro już wiem, o czym piszecie, to mogę Wam życzyćwszystkiego, co najlepsze, a w szczególnosci, żeby Was zwierzchnik nigdy nie wyrolował

ANDRO
19-12-2001, 21:06
Najlepszą okazją do kłótni w rodzinie to są święta.
No to życzę Wam niczego specjalnego i to tak bez okazji. A niech se każdy obchodzi co tam chce. I proponuje upiec ciasto Maryhha - patrz :http://www.browar.biz/forum/report.php?s=&postid=20037

ANDRO
19-12-2001, 21:13
Ooops! Coś mi nie wyszło. Ale ciasto pieczcie i tak. Dużo Łyski trzeba.

adam16
19-12-2001, 22:34
Ktoś już pytał co to są te Święta. Ja niestety pracuję i w Wigilię, i w drugie Święto, więc nie bardzo będę mógł się nasycić świąteczną atmosferą. A Wam życzę byście wszyscy nie znaleźli się w takiej sytuacji.

celt_birofil
20-12-2001, 06:07
Originally posted by adam16
Ktoś już pytał co to są te Święta. Ja niestety pracuję i w Wigilię, i w drugie Święto, więc nie bardzo będę mógł się nasycić świąteczną atmosferą. A Wam życzę byście wszyscy nie znaleźli się w takiej sytuacji.
Czy "duża firma branży telekomunikacyjnej" = TePe eSA?

sensor
20-12-2001, 07:34
A ja mam 11 dni wolnego.

Zythum - widziałeś "Żywot Briana". Niezłe nie ?

zythum
20-12-2001, 07:41
sensor napisal/a
A ja mam 11 dni wolnego.

Zythum - widziałeś "Żywot Briana". Niezłe nie ?

Powaliła mnie całkowicie piosenka " Always Look on The Bright Sides of Life". Od wielu lat "Żywot", "Graal" i Jabberwocky to moje ulubione filmy jak i większość gagów z Latającego Cyrku. Pamiętam jak te filmy oglądałem w Iluzjonie, kiedy jeszcze mieścił się w kinie "Śląsk" - ach naprawdę mnie się łezka zakręciła w oku. Zazdroszczę trochę urlopu ale co tam - hipopotam- jak to mówią;)

pjenknik
20-12-2001, 08:32
A ja Wam życzę mokrego i uśmiechniętego karpia.

celt_birofil
20-12-2001, 08:37
Będzie to z pewnością uśmiech pośmiertny :(

pjenknik
20-12-2001, 08:42
Ale można Go przecież postawić na stole w akwarium! Nikt Ci nie każe Go zabijać!;)

SAIMIR
20-12-2001, 11:51
pjenknik napisal/a
Ale można Go przecież postawić na stole w akwarium!

Och Ty "sadysto" ;-)
Przecież w tym akwarium się szybko udusi...,chyba że akwarium
będzie wielkości wanny....;)

Cordel
20-12-2001, 17:37
A oto moje skromne życzenia dla Was wszystkich, mych kochanych forumowiczów:Dszczescia w zyciu osobistym, sukcesow w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwyciestw, spelnienia marzen, milych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciol, niewyczerpanych pokladow energii, usmiechu na co dzien, drogi uslanej rozami, satysfakcji z pracy, genialnych pomyslow, niskich podatkow, slodkiego, milego zycia, swiezosci spojrzenia, glownej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyslnych wiatrow, goracej milosci, wygodnych butow, cudownych wakacji, szczescia, pociechy z wnukow, punktualnych pociagow, swietego spokoju, jachtu, zadnych trosk, powodzenia u plci przeciwnej, wysokich lotow, rzeskich porankow, pomyslnosci, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentow od losu, duzego lozka, pekatego portfela, szerokiej drogi, milego szefa, jasnosci umyslu, niebanalnych wyzwan, milych snow, pewnosci siebie, wielkiej fortuny, wielu usmiechow, bogatego wujka, blyskotliwych ripost, romantycznych wieczorow, udanych lowow, pasjonujacej pracy, szansy na sukces, duzo slodyczy, pozycji lidera, szampanskiej zabawy, mocnego dachu nad glowa, samych pozytywnych wibracji, pelni zycia, wielu niezapomnianych chwil, duzo slonca, olimpijskiej kondycji, pomyslnosci, jak najmniej zmartwien, wyjscia z kazdej sytuacji, uwielbienia u podwladnych, pasma sukcesow, niezmiennie zielonego swiatla, czystego nieba, stu lat zycia, konskiego zdrowia, slawy, pokaznego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciagle nowych rekordow, niskich kosztow, bezpiecznych ladowan, wielu ciekawych znajomosci, wygranych przetargow, sumiennych dluznikow, taaaakiej ryby, najwyzszego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych swiat, serca jak dzwon, pewnej reki, komfortowych warunkow, przyjemnych doznan, wielu wzruszen, mocnej glowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyzszych odznaczen, osiagniecia wyznaczonych celow, pelnego sejfu, szczescia w kartach, sprzyjajacej pogody, dobrych zbiorow, kolorowych chwil, tworczego podejscia do pracy, polamania piora, gory pieniedzy, samych slonecznych dni, uroku osobistego, mnostwa prezentow, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciol, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordow Guinessa, wiekszosci w parlamencie, milego wypoczynku, wesolego towarzystwa, dobrego apetytu, szczesliwej podrozy, zlotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwosci przy czytaniu tych zyczen, wiecznej mlodosci, licznego potomstwa, niewieszajacego sie komputera, slawy i chwaly, lekkosci bytu, pokojowego rozwiazania wszystkich konfliktow, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorow, korzystnego ukladu gwiazd, milosnych uniesien, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagran, dobrej nocy, wielkiej przygody, slodkich snow, wystrzalowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pociechy z pociechy, lojalnych wspolpracownikow, bujnej wyobrazni, interesujacych przezyc, rodzinnej atmosfery, pomyslnych wiesci, radosci zycia, dobrego serca, pelnego szkla, suto zastawionego stolu, zlotej rybki, zimnego piwa, zasiegu w kazdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, glownych rol, kreatywnosci, podrozy dookola swiata, udanych szkolen, efektywnych poszukiwan, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, duzo wolnego czasu, beztroskiego zycia, dobrej passy, celnych strzalow, zdobycia Mount Everestu, wolnosci, trafnych wyborow, gradu prestizowych nagrod, spokoju ducha, oddechu od codziennosci, samych piatek w szkole, godnych przeciwnikow, szczerych komplementow, wszelkiej pomyslnosci, codziennych atrakcji, swietlanej przyszlosci, hossy na gieldzie, korzystnego horoskopu, zdjecia na okladce, przyjecia do Unii Europejskiej, milych sasiadow, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylnosci bogow, tolerancji, wlasnego odrzutowca, goraczki sobotniej nocy, piwniczki pelnej wina, silnej woli, wyrozumialego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planow, kilku odkryc i kilku wynalazkow, owacji na stojaco, zniewalajacego usmiechu, szczesliwego trafu, plomiennych uczuc, pomocnej dloni, niezawodnej pamieci, nieprzemijajacej urody, asa w rekawie, sprawnych hamulcow, miekkiego ladowania, duzo nadzienia w paczku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczescie, zabawy do bialego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygod z happy endem, dlugich wakacji, duzo rodzynek w ciescie, zmyslowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, rozowych okularow, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, sily perswazji, zdolnosci nadprzyrodzonych, ostatniego slowa, dobrego smaku, wlasnego sposobu na zycie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, wlasciwych wnioskow, widokow na przyszlosc, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny I pełnej szklanki Piwa:)

Maja
20-12-2001, 17:47
no, no....
a ode mnie pokrótce: nawzajem!:kwiatek:

Misiekk
20-12-2001, 17:51
A ja zachowam sie poważnie i tradycyjnie.

Niech prezentów stos pod choinką piętrzy się i niech przy wigilijnym stole cała
rodzina zbierze się. A wśród nocnej ciszy kolęda rozbrzmiewa, bo najpiękniejszy
jest wieczór Bożego Narodzenia.

Niech przyszły rok, który rozpocznie się za kilka tygodni, będzie rokiem sukcesów, wspaniałej pracy, realizacji wszystkich planów i marzeń.

I każdemu chętnemu, z osobna, życzę wielu świĘtnych piw do posmakowania.

Pozdrawiam :stout:

adam16
21-12-2001, 08:49
celt_birofil napisal/a

Czy "duża firma branży telekomunikacyjnej" = TePe eSA?
Zgodnie z przepisami obowiązującymi w firmie nie moę odpowiedzieć na to pytanie.;) dlatego nie zaprzeczam i nie potwierdzam:D .

celt_birofil
21-12-2001, 08:50
... i żeby 2002 był lepszy od minionego a gorszy od 2003 :D

maryhh
21-12-2001, 08:52
Cordel!
sam to pisałeś? czy ctrl+c i ctrl-v?
pytam bo nie wiem czy mam podziwiać:D

celt_birofil
21-12-2001, 08:57
Originally posted by maryhh
Cordel!
pytam bo nie wiem czy mam podziwiać:D
AUTOR ! AUTOR !

sensor
21-12-2001, 09:39
Dzięki Cordel

Przeczytałem to tłustym drukiem, dla mnie wystarczy.;)

celt_birofil
21-12-2001, 09:48
Ja znalazłem Guinnessa, też mi wystarczy:D

Krzysiu
21-12-2001, 10:41
Szkoda, że niektórzy nie dorośli do życzeń.
Pamiętajcie tylko, że nieśmieszne dowcipy wcale nie są śmieszne, a wręcz przeciwnie - żałosne

Ale mimo wszystko życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT :)

zythum
21-12-2001, 10:59
Dla mnie znacznie bardziej żałosne jest zamykanie się w schematach i patrzenie na świat poprzez sztywne dogmaty:co wolno a czego nie, w danej sytuacji. Dlaczego niektórzy stawiają się w roli demiurgów wyznaczających (narzucających) standarty zachowania dla innych. A dlaczego niby to "Wasze" jest lepsze, oj pycha przez niektórych przemawia. Pamiętajcie, ja nie jestem Tobą, Ty nie jesteś mną. Do refleksji pozostawiam.

celt_birofil
21-12-2001, 11:06
LUDZIE, IDĄ ŚWIĘTA !!! A WY CO???

Cordel
21-12-2001, 12:59
maryhh napisal/a
Cordel!
pytam bo nie wiem czy mam podziwiać:D Było to tak, że z kumplem pisalismy to jakiś rok temu, poszło do netu, rozmnożyło sie i powróciło do mnie mailem od jakiegos kolesia, a że jest taki temat na browarze, to czemu nie wrzucić?

adam16
21-12-2001, 13:09
zythum napisal/a
Dla mnie znacznie bardziej żałosne jest zamykanie się w schematach i patrzenie na świat poprzez sztywne dogmaty:co wolno a czego nie, w danej sytuacji. Dlaczego niektórzy stawiają się w roli demiurgów wyznaczających (narzucających) standarty zachowania dla innych. A dlaczego niby to "Wasze" jest lepsze, oj pycha przez niektórych przemawia. Pamiętajcie, ja nie jestem Tobą, Ty nie jesteś mną. Do refleksji pozostawiam.

Nic nie chcę narzucać, tylko zapytam co z tradycją. Parę pokoleń na nią pracowało...

Cezar
21-12-2001, 13:22
Cordel napisał
Było to tak, że z kumplem pisalismy to jakiś rok temu, poszło do netu, rozmnożyło sie i powróciło do mnie mailem od jakiegos kolesia, a że jest taki temat na browarze, to czemu nie wrzucić?

Dobrze wiedzieć. Ja np. dostałem dziś identyczne życzenia od kogoś e-mailem.

Cordel, gratuluję fantazji i wyobraźni. :D

Misiekk
23-12-2001, 17:29
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i szampańskiej zabawy. Są to moje ostatnie słowa na forum Dziękuję wam za wspaniałą zabawę. No to muszę już znikać, do uslyszenia w przyszłym roku. Nareszcie mogę sobie pojechać do domciu.

Misiekk
23-12-2001, 17:31
Dopiero w przyszłym ROKU :(

Cordel
23-12-2001, 18:10
Do stycznia MISIU!:D

Cordel
23-12-2001, 18:11
Cezar napisal/a

Dobrze wiedzieć. Ja np. dostałem dziś identyczne życzenia od kogoś e-mailem.

Cordel, gratuluję fantazji i wyobraźni. :D O kurde, ja dzisiaj tez otrzymałem swoje życzenia:rolleyes: Ale się porobiło:p A to było tylko tak, spontanicznie!:confused:

Marusia
24-12-2001, 07:51
zythum napisal/a
... schematach ...dogmaty...demiurgów

Ojej, co za straszny post!

slavoy
26-12-2001, 23:54
No woięc tak:Pragnę wszystkim forumowiczom życzyć w nowym roku wszystkiego najlepszego, co by się wam kufel od ręki nie odklejał przed cały 2002 god!!!
Ja już jutro spadam do stolicy Madziarów zrobić piwny patrol, tak więc DO ZOBACZENIA I PRZECZYTANIA W NOWYM ROKU!.

ziem
30-12-2001, 22:05
...
Ja już jutro spadam do stolicy Madziarów zrobić piwny patrol, tak więc DO ZOBACZENIA I PRZECZYTANIA W NOWYM ROKU!. [/B][/QUOTE]

Przestrzegam Cię przed "ichnimi" produkcjami nawet tymi najbardziej licencjonowanymi:ice:
Generalnie piwo nie wychodzi im dobrze,a Egri Bikaver jak najbardziej;)

slavoy
02-01-2002, 19:54
ziem napisal/a

Generalnie piwo nie wychodzi im dobrze

I tu masz dużo racji...:(
Relacje z degustacji wkrótce.