Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pogaduszki na luzie przy piwku :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kayla
    Junior
    • 03-2017
    • 12

    Pogaduszki na luzie przy piwku :)

    Temat luźny, do pogadania o wszystkim i niczym Więc co tam u Was? Ja se słucham muzyki i piszę na forach
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    #2
    Temat zostanie zamknięty bo i tak skończy się na polityce

    Comment

    • Kayla
      Junior
      • 03-2017
      • 12

      #3
      E tam, nie skończy, tu mają być tylko luźne pogaduszki, poddział o polityce jest specjalnie dla polityki, a tu mamy pogawędki w szlafrokach przy kawie lub piwku

      Comment

      • wpadzio
        Senior
        • 06-2011
        • 2645

        #4
        Temat ma szansę jaki by nie był bzdurny przede wszystkim ze względu na avatar założyciela/założycielki. Zatem... powodzenia
        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
        Serviatus status brevis est
        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

        Comment

        • Kayla
          Junior
          • 03-2017
          • 12

          #5
          No ale nie jest bzdurny, każdy lubi takie pogaduszki.

          Comment

          • wpadzio
            Senior
            • 06-2011
            • 2645

            #6
            Swoją obiadową lazanię mogłaś tu podczepić a nie zakładać osobny wątek
            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
            Serviatus status brevis est
            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

            Comment

            • Kayla
              Junior
              • 03-2017
              • 12

              #7
              Jak tak będziesz się czepiał, to zniechęcisz ludzi do pisania na forum. Temat o jedzeniu to temat o jedzeniu, a temat o pogaduszkach to temat o pogaduszkach, więc nie widzę potrzeby, żeby go łączyć.

              Comment

              • Pinio74
                Senior
                • 10-2003
                • 3881

                #8
                Chłopaki bądźcie bardziej kulturalni, bo znowu nam małolaty zarzucą, że browar.biz to skansen i towarzystwo wzajemnej adoracji...
                BIRRARE HUMANUM EST

                Comment

                • Kayla
                  Junior
                  • 03-2017
                  • 12

                  #9
                  Może mieli rację Ci, co tak pisali. Do kobiet ma się szacunek, a nie nazywa małolatami. Straciłam tylko czas pisząc tu. Mam inne fora, na których jestem i są tam o wiele milsi i sympatyczniejsi ludzie z kulturą osobistą w słowach. Baj.

                  Comment

                  • Pinio74
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 3881

                    #10
                    Określenie "Małolat/a" nie było akurat do Ciebie, tylko dotyczyło innych, wcześniejszych tematów na forum. Ale uderz w stół, a nożyce się odezwą. Powodzenia na innych forach. Baj.

                    Sorry Art, że niechcący przyczyniłem się do zmniejszenia liczby czynnych użytkowników forum. Mea culpa
                    Last edited by Pinio74; 18-03-2017, 20:30.
                    BIRRARE HUMANUM EST

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9729

                      #11
                      Mam dziwne podejrzenia, graniczące z pewnością, że przez Twój szowinistyczny post i wynikającą z tego utratę użytkowniczki tematyka piwna szczególnie jakoś nie ucierpiała...
                      Chociaż... na zlocie mogłoby przez chwilę być zabawnie i oderwalibyśmy się od wszechobecnej nudy... . No i średnia wieku użytkowników by nam się poprawiła .

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                        No i średnia wieku użytkowników by nam się poprawiła .
                        W sensie wzrosła, czy w sensie spadła? Czy w sensie wzrosła, czyli spadła?

                        Comment

                        • kibi
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 1875

                          #13
                          Wydaje się, że trudność ze znalezieniem na tym forum ludzi, którzy nie mają nic do powiedzenia i do tego chcą o tym dyskutować, w jakiś sposób dobrze świadczy o browarbizie...

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            #14
                            Nie przesadzajmy... O czym miały by być te pogaduszki na luzie? Na forum są wątki, które dotyczą zagadnień, o których można dyskutować. Nie od dziś wiadomo, że najbardziej różni ludzi polityka, a ten dział został zamknięty. O całej reszcie można mniej lub bardziej swobodnie rozmawiać w innych wątkach. Cały post wprowadzający świadczy o niedojrzałości piszącego. Nie wnikam, czy ma te 18 czy nie. Zwisa mi to, ale jak nie ma się nic sensownego do powiedzenia na tematycznym forum to... o czym deliberować??

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              O czym miały by być te pogaduszki na luzie?
                              O wszystkim i o niczym.
                              Ja też tego nie pojmuję, ale są ludzie, którzy przez telefon potrafią ględzić godzinami o niczym, może trafiliśmy na taką osobistość?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎