Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Empresa de Cervejas da Madeira, Coral Tonica Sem Álcool

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Empresa de Cervejas da Madeira, Coral Tonica Sem Álcool

    Grzebiąc w szafce natrafiłem na niewielką buteleczkę bezalkoholowego Corala z heinekenowego browaru na uroczej Maderze. No to skoro wygrzebałem to już i zrecenzuję, zwłaszcza, że nie ma tego piwa w naszej bazie...

    Czarnobrązowa barwa, nieprzenikniona. Przy dnie pod światło połyskuje miedzianymi odcieniami.
    Beżowa, błyskawicznie znikająca piana. Na zdjęciu zdążyłem jedynie uwiecznić cieniutką obrączkę - formę, która odeszła w niebyt kilkadziesiąt sekund później.
    Zapach niemal nieobecny. Ktoś o lepszym ode mnie powonieniu mógłby się upierać, że jakieś warzywa, ciemna słodowość, słodycz.
    Smak zaskakująco sympatyczny, choć z piwem ma niewiele wspólnego. Karmelki, karmel, palone słody, delikatna nawet goryczka, i długa lekko cierpkawa nuta utrzymująca się w ustach. I co najważniejsze brak oczekiwanej, ale męczącej, ulepkowatej słodyczy.
    Nagazowanie nieduże, ale subtelnie odczuwane na języku.
    Buteleczka 200ml, z piwną etykietą i przypisanym piwu niebieskim kapslem. Fajny, kieszonkowy format

    Trudno mi Corala bezalkoholowego oceniać w kategoriach piwa, stąd nie pokuszę się o wystawienie konkretnej punktacji. Jednak jako jednorazowy shot może wywołać nawet pozytywne wrażenie.
    Attached Files
    Last edited by wpadzio; 03-04-2017, 15:30.
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎