Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ankieta do badań - praca magisterska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kamilm93
    Junior
    • 04-2017
    • 2

    Ankieta do badań - praca magisterska

    Witam,

    Jestem studentem II roku studiów magisterskich kierunku Turystyka i Rekreacja na Uniwersytecie Łódzkim. Piszę pracę na temat aktywności biroturystyki (aktywność na festiwalach piwnych, wycieczki do browarów itp.). Byłbym bardzo wdzięczny za rozwiązanie niniejszej ankiety. Oczywiście wszelkie propozycje poprawek mile widziane. Z góry dzięki za pomoc!

    https://goo.gl/forms/Z8hSnwoNANL5EgWu1
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    #2
    Poszło.
    PS.: Dobry motyw na koszulkę dla browarowych betonów:
    Nie jestem członkiem żadnej organizacji.
    Nie sympatyzuję z żadną organizacją.
    Nie znam żadnej organizacji.
    Jestem z Browar.biz i minka z zaciętymi ustami
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Poszło.
      Nie wiem, czemu zawsze jest "Pan/Pani", a nie odwrotnie? Chyba panie mają pierwszeństwo?
      Poza tym tutaj jedno pytanie się w zasadzie dubluje, do d**y jest też "jedyna słuszna odpowiedź".

      Comment

      • Kamilm93
        Junior
        • 04-2017
        • 2

        #4
        Spotkałem się z różnymi formami w ankietach, w tym "Pan/i". Uznaję więc, że na tej płaszczyźnie jest dowolność. Co do paru pytań, wprowadziłem możliwość więcej niż jednej odpowiedzi.
        Edytowanie tekstu, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji w Internecie
        Last edited by Kamilm93; 15-04-2017, 15:29.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          Jest to czwarta w ciągu pół roku ankieta na ten temat. Tu masz wcześniejszą i jeszcze jedną i jeszcze jedną. Ciekawe jest, że za każdym razem autor chce wyważać otwarte drzwi.
          Temat nie nowy i jak widać kolejne napisane prace nic nie wniosły do rozwoju zorganizowanej turystyki piwnej. Dla przypomnienia archiwalne wątki z ankietami z 2010 i 2012 roku. Pierwsze z brzegu jakie znalazłem na b.biz. A dalej nie ma chętnych do organizacji wycieczek o tematyce piwnej. O tych dwu znanych osobach organizujących sporadycznie wycieczki do czeskich browarów to nie mówię.
          Last edited by e-prezes; 15-04-2017, 16:05.

          Comment

          • jacekwerner
            Senior
            • 05-2004
            • 2837

            #6
            Wypełniłem, powodzenia i Wesołych Świąt
            Ochotnicza Straż Piwna
            BAZA = 7446

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Jest to czwarta w ciągu pół roku ankieta na ten temat. Tu masz wcześniejszą i jeszcze jedną i jeszcze jedną. Ciekawe jest, że za każdym razem autor chce wyważać otwarte drzwi.
              Temat nie nowy i jak widać kolejne napisane prace nic nie wniosły do rozwoju zorganizowanej turystyki piwnej. Dla przypomnienia archiwalne wątki z ankietami z 2010 i 2012 roku. Pierwsze z brzegu jakie znalazłem na b.biz. A dalej nie ma chętnych do organizacji wycieczek o tematyce piwnej. O tych dwu znanych osobach organizujących sporadycznie wycieczki do czeskich browarów to nie mówię.
              Enoturystyka to już poważna branża, a turystyka piwna wciąż raczkuje. Dlaczego?
              Nie mam na myśli organizowanych wyjazdów na festy, bo tu "organizacji" jest tyle co kot napłakał. Dlaczego jest tak tragicznie skoro Polska kraftem stoi?

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                Enoturystyka to już poważna branża, a turystyka piwna wciąż raczkuje. Dlaczego?
                Nie mam na myśli organizowanych wyjazdów na festy, bo tu "organizacji" jest tyle co kot napłakał. Dlaczego jest tak tragicznie skoro Polska kraftem stoi?
                Odpowiedź jest prosta.
                Po pierwsze, browary nadal nie wiedzą jak z takimi Turystami obcować, a pod drugie, to nadal jest drogie hobby.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • kostas
                  Senior
                  • 08-2014
                  • 212

                  #9
                  Poszło, o ile jest jeszcze taka potrzeba.
                  Browar Domowy El Greco na Facebooku

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Odpowiedź jest prosta.
                    Po pierwsze, browary nadal nie wiedzą jak z takimi Turystami obcować, a pod drugie, to nadal jest drogie hobby.
                    Sprzedać im produkt, który szukają!
                    Zdaję sobie sprawę, że takie browary jak Żywiec i Tychy, które mają swoje muzea nie muszą się zbytnio starać, ale na ten przykład Okocim, wciąż takiego muzeum nie stworzył. Nie stworzył też żadnej opcji zastępczej. Mimo, że duński właściciel w swojej ojczyźnie ma co zaoferować.
                    Małe browary nie mają tyle ludzi, by się tym zająć, ale z tego co wiem jest możliwość dogadania się i taką wycieczkę można zorganizować. Tylko musi być chętny organizator, a tu mimo upływu lat ich nie przybywa.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎