Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czernihiwśkyj, Czernihiwśke Micne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gambrinus
    • 06-2001
    • 696

    Czernihiwśkyj, Czernihiwśke Micne

    Butelka 0.5 l Alc. 7.5% vol. Extr. 17%
    Jasny, mocny, intensywny pils, gdyby nie nadmierna obecnosc alkoholu w smaku i zapachu dalbym 4.
    Ogolnie: 3.5 (2-5)

    Popieraj małe browary!!!
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
  • rafko
    Senior
    • 04-2002
    • 116

    #2
    Moim zdaniem całkiem dobre piwo, może rzeczywiscie za bardzo czuć alkohol ale pozostałe parametry jak należy (godne spróbowania).

    Ocena (-4)

    A kapselek wygląda tak:
    Attached Files
    piwo, piwko, piweczko

    Comment

    • Sven
      Senior
      • 09-2003
      • 1211

      #3
      Moc czuć, ale całkiem poprawne piwo, smakowało mi, nawet bardzo! Kolorek miodowy, w smaku lekko przypalone nuty!
      Celia, cerevisia et conventus.

      Comment

      • Pan_Palivec
        Member
        • 07-2003
        • 40

        #4
        Jedno z niewielu piw mocnych,które mogę polecić z czystym sumieniem.Bardzo ładny, głęboki kolor.Nasycenie bardzo dobre,piana drobniutka,bardzo drobne utrzymuje sie do końca picia.
        Smak ostry i wyrazisty niemniej czuć leciutki posmak alkoholowy,wyjatkowo jednak nie psuł ogólnego pozytywnego wrażenia.
        Polecam wszystkim miłośnikom "mocnych wrażeń" choc i pozostali nie powinni się zawieść.
        Który polski browar zajmie sie produkcją prawdziwego piwa klasztornego???

        Comment

        • kishar
          Senior
          • 10-2003
          • 1691

          #5
          Słodowy przyjemny zapach.
          Bursztynowa barwa, piana na początku bardzo ładna ale do końca nie pozostają nawet resztki.
          W smaku ma charakter słodowy dość ciężki wystepują też jakby lekko palone nuty i dziwna słodycz.
          Zasadniczo mimo dużej mocy nie czuć alkocholu nie jest on napewno nachalny w smaku.
          W ogólnej ocenie mi to piwo nie podpasowało co może wynkiać też z tego że nie jest fanem tego typu piw ale opisywane przeze mnie Dnipro Mocne było jak dla mnie o wiele lepsze.
          ocena to 3.4

          Comment

          • Regent
            Senior
            • 10-2002
            • 512

            #6
            Kolor ciemne złoto; piana średnia, lecz kożuch dość długo utrzymuje się. Bardzo dobrze gazowane. Smak bogaty, jakby ciężkawy, drożdżowo słodowy, miły słodki posmak. Zapach intensywny drożdżowy. Piwo do spokojnej , dłuższej degustacji.
            PS. jedna uwaga wydaje mi się że piwo to powinno się nazywać Czernigiwskie a nie Czernihiwskie
            Attached Files
            Mniej alkoholu w piwach !!!
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              • 01-2005
              • 10384

              #7
              Foto:
              Attached Files
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎