Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Konkurs SE i Tyskich Browarów Książęcych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    Konkurs SE i Tyskich Browarów Książęcych

    Od dzisiaj przez 4 tygodnie w Super EXpresie jest konkurs Tyskich Browarów Książęcych.
    Są ciekawe nagrody np w jutrzejszym dniu do wygrania wycieczka "Szlakiem najstarszych browarów Europy"!!
    ponadko stylizowane kufle Tyskiego browaru
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    właśnie się dodzwoniłem pod nr 0-22-509-99-50 odpowiedziałem na pyt.1 - odp a
    na pyt,2 - odp a
    i wygrałem kufelek
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • albeertos
      Senior
      • 10-2001
      • 2313

      #3
      He, to nie tylko z Super Expresem. W Poznaniu (i w regionie) jest takowy konkurs z Głosem Wielkopolskim. Też udało mi się taki konkurs wygrać i kufelek przywiozą w piątek do domu .
      A co do wycieczki to też jest uwaga że jest do wygrania ale są jakies dopiski o kontrach z butelek, także nie ufam temu, że tylko wystarczy kupić gazetę żeby ją wygrać . Pewnie tradycyjnie trzeba będzie uzbierać ileśtam kontr + wycinki z gazety albo jeszcze jakaś inna kombinacja.
      (_)>
      Nigdy się nie poddawaj!!!
      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
      Lech jest tam gdzie jego wiara
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • albeertos
        Senior
        • 10-2001
        • 2313

        #4
        Dzisiaj podaję szczegóły konkursy, gdyż takowe pojawiły się w dzisiejszym wydaniu "Głosu Wlkp."
        Otóz codziennie jest do wygrania kufel tyski, wystarczy zadzwonić i odpowiedzieć na dwa pytania typu "audiotele". Dzisiaj natomiast można również wygrać kufel, tylko bardziej wypasiony - trzeba odpowiedzieć na 3 pytania - wypełnić kupon i załączyć 7 kontr od Tyskiego. Wygrywa 500 pierwszych osób.
        Jest również do wygrania wycieczka po browarach w Monachium, Tychach, Pilznie i Wiedniu. Trzeba wysłać 7 kontr i wymyślić hasło reklamowe, które podkreśla czterowiekową tradycję piwa tyskiego. Specjalna komisja wybierze zwycięzcę.
        (_)>
        Nigdy się nie poddawaj!!!
        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
        Lech jest tam gdzie jego wiara
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • danoc
          Senior
          • 06-2002
          • 338

          #5
          W zeszłym tygodniu nie napisałem, ale w regionie dolnośląskim też jest taki konkurs prowadzony przez Gazetę Wrocławską. W czwartek już dostałem pierwszy kufel, a dzisiaj się z nowu dodzwoniłem i mają mi w tym tygodniu przywieźć drugi. Odpowiedzi na ten tydzień to: 1b, 2a. Telefon 3748200.
          ************************************************** ************
          Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
          www.beercoasters.glt.pl

          Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
          ************************************************** ************

          Comment

          • Cyrkonia
            Senior
            • 10-2001
            • 1936

            #6
            Coś podobnego widziałam - tyle że z Gazetą Olsztyńską. Muszę się dokładniej temu przyjrzeć.
            www.stat-gra.pl

            Comment

            • albeertos
              Senior
              • 10-2001
              • 2313

              #7
              W zeszłym tygodniu kufel był brązowy, w tym jest do wygrania jasny (biały?, kremowy?, beżowy?), na papierze trudno ocenić jaki on będzie.
              (_)>
              Nigdy się nie poddawaj!!!
              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
              Lech jest tam gdzie jego wiara
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                #8
                jeśli chodzi o ten brązowy, który mi wczoraj dostarczono do domu, to krótko mówiąc bez rewelacji, przynajmniej jak dla mnie.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • kangurpl
                  Senior
                  • 03-2002
                  • 2660

                  #9
                  W tym tygodniu konkurs przeniósł sie do Szczecina (Kurier Szczecinski).
                  Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                  "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                  "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Comment

                  • leswodzu
                    Junior
                    • 10-2002
                    • 20

                    #10
                    o promocji

                    hi~!
                    KP organizuje te promocje wraz z gazetami lokalnymi, w Radomiu jest to np. Echo Dnia

                    Comment

                    • Viktor
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 617

                      #11
                      Konkurs SE i Tyskich Browarów

                      Po odpowiedzi na idiotele ( Echo Dnia ) otrzymalem bardzo ładny
                      kufelek z Tyskich Browarów.

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #12
                        A tej chwili, chyba ten sam konkurs pojawił się w Dzienniku Zachodnim.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • Martin
                          Junior
                          • 06-2001
                          • 6

                          #13
                          Chyba już trochę po fakcje, ale tak dla informacji. W Nowym Sączu ten konkurs był z gazetą Dzienik Polski. Nawet udało mi się wygrać kufelek.

                          Comment

                          • roman-n
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 183

                            #14
                            Wymiana !!!!

                            mam na zbyciu kufle z tej promoci - wiek XVIII oraz wiek XX - chętnych prosze na PW
                            Пиво не чай, стакана не хватит ;-)

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #15
                              adam16 napisał(a)
                              A tej chwili, chyba ten sam konkurs pojawił się w Dzienniku Zachodnim.
                              No i przedwczoraj dotarł do mnie promocyjno-konkursowy kufel.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎