Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

"Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    "Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza"

    Opole, 12.09.2002 r.
    godz. 16.00 stadion żużlowy przy ul. Wschodniej.
    Nie wiem czy pamiętacie ale mamy w Polsce jedynego indywidualnego mistrza świata na żużlu. Jest to Opolanin Jerzy Szczakiel. Mistrzem Świata został w Chorzowie 29 lat temu 02 września 1973 roku.
    W tym roku urządzany jest w Opolu turniej par żużlowych pod tytułem "Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza". Wystąpi krajowa czołówka, bez Gollobów.
    Wiem, że impreza nie ma nic wspólnego z piwem, ale uważam, że warto o niej wiedzieć, szczególnie, że wśród piwoszy jest dużo fanów czarnego sportu.
    Oprócz młodych żużlowców na torze będzie można zobaczyć Szczakiela, Henryka Żyto, Zenona Plecha, Henryka Gluecklicha, Andrzeja Wyglendę i innych znanych polskich żużlowców sprzed lat.
    Przypomnę, że Szczakiel ma też tytuł Mistrza Świata Par zdobyty w 1971 roku razem z Wyglendą.
    Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszam.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
  • pivaria
    Senior
    • 03-2001
    • 1538

    #2
    dwa kółka - cd

    A przez zachodniopomorskie właśnie przejeżdża Tour de Pologne. A ponieważ są takie rowery z charakterystycznym napisem "10,5" to postanowiłem o tym napisać, aby społeczność się o tym dowiedziała:
    wasz komentator : pivaria
    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
    www.pivaria.pl
    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

    Comment

    • darek99
      Senior
      • 04-2002
      • 2147

      #3
      żużel

      Co to jest żużel?
      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
      Epikur z Samos.

      Comment

      • pjenknik
        • 08-2001
        • 3388

        #4
        Żużel zwany Speedway'em wyścigi motocykli na torze pokrytym tłuczniem, najczęściej granitowym. Jeżdżą i skręcają w lewo.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • pivaria
          Senior
          • 03-2001
          • 1538

          #5
          żużel - jest nim również...

          W slangu więzienno-wojskowym mianem "żużel" określa się również... kaszankę. Tylko proszę, nie pytajcie co to jest kaszanka...
          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
          www.pivaria.pl
          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

          Comment

          • hubcio
            Junior
            • 01-2002
            • 4

            #6
            Niech żyje Voltaż polskiego Piwa

            Nie znam się na żużlu ale wiem że przy takich imprezach nieźle się pije piwko - zwłaszcza mocne - niech dobre 6,2% Warki
            Ars Vivendi - bo sztuką jest rozkoszować się życiem

            Comment

            • pjenknik
              • 08-2001
              • 3388

              #7
              Gwoli informacji wygrała para Sławomir Drabik - Jacek Krzyżaniak.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • skandal
                Senior
                • 05-2002
                • 1439

                #8
                Czyżby pan pjenknik był fanem speedwaya? Obcokrajowcy nie startowali?

                Comment

                • batoras1
                  Member
                  • 09-2001
                  • 81

                  #9
                  Obcokrajowcy nie startowali
                  W turnieju nie brali udziału uczestnicy Grand Prix w Chorzowie, jedynym który się wyłamał był Krzysztof Cegielski.
                  Oto lista zawodników
                  1. miejsce- 25 pkt.: Sławomir Drabik (17 pkt.) i Jacek Krzyżaniak(8)
                  2.- 21 pkt.: Robert Dados (11) i Krzysztof Jabłoński (10)
                  3.- 18 pkt.: Sławomir Dudek (3) i Krzysztof Cegielski (15)
                  4.- 18 pkt.: Rafał Szombierski (7) i Mariusz Węgrzyk (11)
                  5.- 17 pkt.: Rafał Dobrucki (14) i Piotr Markuszwski (3)
                  6.- 13 pkt.: Roman Jankowski (5) i Andrzej Huszcza (8)
                  7.-12 pkt.: Dawid Kujawa (2) i Wiesław Jaguś (10)

                  Jeszcze tego lata
                  Jeszcze tego lata
                  Tomasz Gollob mistrzem świata
                  A jak nie w tym to za rok

                  Comment

                  • skandal
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1439

                    #10
                    Oj tak panie Batoras1!Oby to nastąpiło w końcu!! Ja coraz bardziej wątpię czy doczekamy się Golloba ze złotem. Ale wyczekuje z niecierpliwością dzisiejszego Grand Prix w Chorzowie Tomek musi wygrać.Jeszcze jest szansa na medal. Szkoda że z powodu pustego portfela nie zawitam tam. A tak przy okazji życzę utrzymania 1 miejsca i złota dla Polonii!
                    Za Tomka !

                    Comment

                    • batoras1
                      Member
                      • 09-2001
                      • 81

                      #11
                      No niestety Tomek zawiódł.
                      Zaskoczył mnie natomiast Cegielski, o zwycięscy Nickym Pedersenie nie wspominając.
                      A co do Poloni to myślę, że pojedynek w Lesznie wszystko przesądzi.
                      A co do Wybrzeża to mam nadzieję, że utrzyma się w ekstraklasie (jeździ tam mój ulubiony obcokrajowiec-Gustafsson [który tak jak wszyscy na forum uwielbia Piwo]).

                      Comment

                      • skandal
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1439

                        #12
                        Gollob ma pecha. Jak nie wypadki na torze czy samochodowe to kłopoty z silnikami. Coś mi się zdaje że zawiodły w Chorzowie silniki.Było to widać, słaby mu motory na każdym okrążeniu.
                        Może za rok się uda Tylko ile można czekać na to złoto.Ale Cegła się pokazał to fakt.Może ktoś w końcu dorówna Gollobowi na światowych torach.A jeżeli chodzi o GKS to jeszcze nie należy go skreślać z ekstraligi!Damy radę!

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎