Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bułgaria, Warna, Mara Taseva 16, Hotel Ventura Varna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    Bułgaria, Warna, Mara Taseva 16, Hotel Ventura Varna

    Browar znajdujący się w Warnie w dzielnicy Asparuhowo kilka kilometrów na południe od centrum. Dojazd komunikacją może być trochę uciążliwy ponieważ w mieście nie funkcjonują oficjalne rozkłady jazdy. Trzeba się pytać miejscowych albo w IT, ewentualnie nie bawić w odkrywcę i wziąć TAXI, po targowaniu się można dojechać za 5-6 LV. Z powrotem jużłatwiej bo każdy niemal każdy trolejbus jedzie do centrum.
    Browar mieści się w niepozornym budynku, osobno mamy wejście do hotelu i osobne do restauracji.
    Lokal porządny, klimatyzowany czysto, schludnie, miła obsługa, nie nachalna, dowiedziawszy się że przyjechałam tylko na piwo to nie wciskali mi karty z jedzeniem tylko kazali usiąść i przynosili piwo. Jest też ogródek ale w takim upale wolę jednak chłód klimatyzacji.
    Cała instalacja browaru znajduje się w zagłębionej podłodze otoczonej szkłem widocznej z baru i części restauracji.

    Piwo posiadają jedno - Gallagher Żiwe w cenie 3 LV za 0,5 l. W smaku może tylko trochę więcej niż przeciętne, coś takiego pomiędzy pilsem a saisonem.
    Attached Files
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎