PDA

Wersja pełna: : Co dostaliście pod choinkę...

adam16
26-12-2001, 08:46
... od Mikołaja / Gwiazdora / Dziadka Mroza / Aniołka / Dzieciątka / Gwiazdki (jeśli nie wymieniłem tego kto Wam przyniósł prezenty to wybaczcie:D ).
Oczywiście nie wymieniamy wszystkiego, tylko to co wiąże się z tematem Forum czyli ...piwem.
Ja np dostałem kalendarz o którym pisał Kudłaty w temacie Kalendarz piwny (http://www.browar.biz/forum/showthread.php?s=&threadid=1141) , oraz drugi wielgachny z Żywca przedstawiający znane polskie budowle wykonane z transporterów (czerwonych, Żywieckich właśnie). A do tego czapkę i szalik z EB

kiszot
26-12-2001, 11:17
Ja dostałem koszulę(niestety nie w kolorze piwa)4 Kaiser'ki(nie mylić z bułkami:D )w komplecie ze szklaneczką i podobno mam dostać nowy telefon.Ale to już chyba po świętach,albo po nowym roku:mad: No i sam sobie sprezentowałem gierkę na komputer.

Cordel
26-12-2001, 11:28
A ja nie dostałem nic, co jest, badź wiąże się z piwem, no może oprócz kasety pewnego zespołu, na zdjęciu którego muzycy stoją przy wielkim kegu Bud'a:D

adam16
26-12-2001, 13:15
Dodam jeszcze iż mam przyobiecane otrzymanie książki "Piwa Świata".
No i w lodówce znalazły się dwa Rogery z Zabrzańskiego Browaru - w nowej, że tak powiem - szacie graficznej.
A sam sobie też zrobiłem prezent i mam już płytkę z katalogiem podkładek, zrobionym przez Beny'ego.:)

Jak ja kocham te Święta;)

slavoy
26-12-2001, 13:25
Ja dostałem metrową tubę Faxe Premium, a sam sobie wsadziłem pod drzewko fotoaparat . A, i jeszcze kufel z tegorocznej barbórki, na której niestety nie byłem.

slavoy
26-12-2001, 13:36
Knigę "Piwa Świata" też sobie zamówiłem, ma przyjść jutro.
Cordel! Bud to nie piwo!:p

Cordel
26-12-2001, 15:03
Taaak, Bud to nie piwo, bla bla bla, a to co tu się dzieje, to dziecinada;)

slavoy
26-12-2001, 15:11
No i jeszcze w głębi neon Millera. Zupełny wypas... :ice:

Czy to czasem nie "Appetite For Destruction"?

kiszot
26-12-2001, 16:52
taka amerykańska papka

talrasha
26-12-2001, 20:07
To co było pod moją choinką z piwem związane to kilka niepasteryzowanych łódzkich mocnych od taty - mikołaja

talrasha
26-12-2001, 20:09
A jeszcze książke pt. "Browarnictwo" dostałem i kilka starych piwoszy.

Cordel
26-12-2001, 20:12
kiszot napisal/a
taka amerykańska papka Bla bla bla;) Przysłuchiwałeś się uważnie?

slavoy
26-12-2001, 20:21
talrasha napisal/a
A jeszcze książke pt. "Browarnictwo" dostałem i kilka starych piwoszy.

A gdzie tych piwooszy trzymasz? W lochu? W dybach w komórce? A może pracują zakuci w kajdany na Twoim polu chmielowym?;) :D

talrasha
26-12-2001, 20:40
Przykułem ich w dyby i każe im pić imperatora:D

Cordel
26-12-2001, 21:23
By rośli w siłę i mogli rzucać zaworami hydraulicznymi na odległość trzydziestu metrów?

slavoy
26-12-2001, 23:28
Od Imperatora to magą co najwyżej przykolorowić posadzkę:)

celt_birofil
27-12-2001, 06:46
A ja dostałem firmowe polo PALM z haftowanym logo. Wprawdzie nie pod choinkę a za wypitą odpowiednią ilość piw, ale podsumowanie nastąpiło w okresie świątecznym, więc chyba "w temacie" :D

maryhh
27-12-2001, 08:16
a ja dostałem (wraz z żonką) wszystko związane z piwem:
sweter - w którym będę chodził na piwo
poduszki - na które schylę swą zmęczoną głowę po wypiciu kilku piwek,
ciepłe wdzianko;) na wyjazdy w góry - coby nawet w silnym mrozie udać się na piwo
atlas samochodowy - w którym jest tabele gdzie można mieć ile promili
przewodnik po bieszczadach i tatrach - są tam namiary na miejsca, gdzie można co nieco wypić
pachnidełka - cobym ładnie pachniał idąc na piwo
stojak na CD - w którym jak sama nazwa wskazuje stoją płyty, które słucham często podczas picia piwka
rolety okienne - aby sąsiedzi nie widzieli ile piw wypijam
kasetę zespołu Atmosphere - muzyka wprost genialna na piwne spotkania
słodycze - wszak nie samym piwem żyje człowiek

celt_birofil
27-12-2001, 08:23
Originally posted by maryhh
a ja dostałem (wraz z żonką) wszystko związane z piwem:
sweter - w którym będę chodził na piwo
poduszki - na które schylę swą zmęczoną głowę po wypiciu kilku piwek,
ciepłe wdzianko;) na wyjazdy w góry - coby nawet w silnym mrozie udać się na piwo
atlas samochodowy - w którym jest tabele gdzie można mieć ile promili
przewodnik po bieszczadach i tatrach - są tam namiary na miejsca, gdzie można co nieco wypić
pachnidełka - cobym ładnie pachniał idąc na piwo
stojak na CD - w którym jak sama nazwa wskazuje stoją płyty, które słucham często podczas picia piwka
rolety okienne - aby sąsiedzi nie widzieli ile piw wypijam
kasetę zespołu Atmosphere - muzyka wprost genialna na piwne spotkania
słodycze - wszak nie samym piwem żyje człowiek
Niektórym to się wszystko kojarzy... :D

albeertos
27-12-2001, 09:03
ja dostałem literek Alhambry prosto z Hiszpanii (dlaczego u nas nie robią piwa w litrowych flaszkach:D ) i trzypak Pilsnera z pięknym pokalem. Mam co pić i w czym pić. Święta udane:)

Andi
27-12-2001, 10:58
A ja opröcz innych prezentöw otrzymalem röwniez kilk nowych kapsli.
W sam dzien wigilii przyszla paczuszka z Polski od Sikora a w niej przedwojenny Kapsel -Piwo Okocimskie z Browaru w Rymanowie.
Oczywiscie sie zrewanzuje- ale byl to ladny prezent

zythum
28-12-2001, 08:01
Nóż szturmowy - hehehe bo ze mnie to szturmowiec Imperium oraz bieliznę cobym ładnie dla żony wyglądał. A także antyramę na podstawki, przegląd piw belgijskich oraz kufel zdobiony przez córki siostry mojej żony - super nikt takiego na pewno nie ma , bo nie ma dwóch takich samych i na nic go nie wymienię.:) :stout:

maryhh
28-12-2001, 08:29
zythum napisal/a
oraz bieliznę cobym ładnie dla żony wyglądał....

i co? pasują CI koronki?:D

zythum
28-12-2001, 09:12
Oczywiście, twarzowo mi i sam się sobie dziwię jaki ja powabny jestem:kwiatek:

ziem
28-12-2001, 20:52
Skrzynka Fruh Kolscha,kurtka M65(na piwne krucjaty);) kufelek(1 dm 3) z bliżej nieokreslonego Browaru w "szkoplandii":p ..........to moje piwne trofea choinkowe.

grzech
29-12-2001, 10:10
A ja dostałem poster "Beers of the World" (antyramę to już sam sobie sprawię) i czteropaczek Duvela z dwoma kielichami.

Cordel
29-12-2001, 10:25
ziem napisal/a
kurtka M65(na piwne krucjaty);) Jejku M65, co ja bym dał, żeby znowu ją mieć, teraz borykam się w parce, a tego więcej nie zniesę(jak mawiał pan z pewnego mp3):):(

Maja
02-01-2002, 09:30
litza napisal/a
ja dostałem literek Alhambry prosto z Hiszpanii

ja takoż, ino nie prosto z H., ale za to z indywidualną instrukcją stosowania :D

talrasha
02-01-2002, 09:40
Pewnie było napisane byś wypiła do końca, jednym łykiem w 7 sekund:D

Misiekk
02-01-2002, 10:09
Witam w nowym roku. Ja natomiast dostałem pod choinkę jedynie dwie butelki piwa Fiddler's Elbow z browaru Wychwood. Powiem tak, bardzo praktyczny prezent :D I nawet wiem co z tym piwem zrobię :D

talrasha
02-01-2002, 10:16
Niech zgadne, dasz nam do wypicia?:)

djot
02-01-2002, 13:21
A ja sprawiłem sobie butelkę Christmas Ale i Tigera z Singapuru. Niestety Tigera wyżłopał mi szwagier, ledwo spróbowałem. Nic straconego - masówka.

celt_birofil
02-01-2002, 13:37
A może to był "TIGER" Michalczewski :confused: :D

Misiekk
02-01-2002, 14:19
talrasha napisal/a
Niech zgadne, dasz nam do wypicia?:)

Z pustego to i Salomon się nie napije:D :p

Cordel
02-01-2002, 14:20
No tego wujka to trzeba zapić, bo jak tak na niego patrzę, to myslę, że ma robala:D

djot
03-01-2002, 07:52
celt_birofil napisal/a
A może to był "TIGER" Michalczewski :confused: :D
Sprowadzenie tego napoju było ponoć związane z otwarciem lokalu firmowanego przez Dariusza M. :p

adam16
17-01-2002, 00:59
adam16 napisal/a
Dodam jeszcze iż mam przyobiecane otrzymanie książki "Piwa Świata"...
No i doszła, z dużym opóźnieniem, ale jest. Całe szczęście choinka jeszcze stoi, więc mogłem na chwileczkę podrzucić paczuszkę z książką pod gałązki, i zaraz podem z radością odnaleźć.:D

celt_birofil
17-01-2002, 06:17
Jaś Fasola też robił sobie podobne niespodzianki:D

adam16
18-01-2002, 10:41
Bo ze mnie taki sam numer jak z niego :p ;)

pjenknik
01-02-2002, 11:06
Ja też dostałem pod choinkę 31 stycznia "Piwa świata", tyle zajęło to firmie VIVID.pl .
Chwała im za to! Teraz pilnie studiuję i podzielę się wiadomościami.

slavoy
02-02-2002, 00:31
Ja też swoją zamówiłem swoją w VIVIDzie. Swoją drogą, robiąc małą reklamę, to dobry sklep. Razem z kilkoma płytami, zamówienie złożone tuż przed świętami, doszło zaraz po nowym roku. KSIĄŻKA JEST VERY GOOD. POLECAM!

adam16
04-02-2002, 13:18
Moje Piwa Świata zamówione zostały w Twoim Stylu, czyli u wydawcy.

adam16
04-02-2002, 13:23
Książka rzeczywiście fajna. Mam jednak pewne ale. Skromnie potraktowano Czechów. Dział poświęcony zas Polsce to jedna wielka reklama - brak obiektywnej oceny, (ale trudno wymagać, przecież browary zapłaciły za umieszczenie ich w książce - tak to przynajmniej wygląda ) - czyta sie zupełnie inaczej niż pozostałe rozdziały.

ART
04-02-2002, 14:20
tak, dział Polska w tej książce jest do wyrwania i spalenia :D ;)

a firma Vivid to koszmar z mojego punktu widzenia - przysyłają mi swoje reklamy i nie reagują w ogóle na moje prośby o usunięcie mojego adresu z ich listy. nigdy tam nic nie kupię.

slavoy
04-02-2002, 21:47
adam16 napisal/a
Mam jednak pewne ale. Skromnie potraktowano Czechów.
Nie dziw się Adamie. To książka o piwach świata, czyli przekrój z grubsza. O Czechach możnaby spokojnie jeden taki tom wydać, podobnie jak i o Belgii, czy innych krajach.:)
Jeśli ktoś chciałby opisać wszyskie piwa świata w jednym wydawnictwie, to hu hu... Największa encyklopedia niech się schowa!

pjenknik
04-02-2002, 21:49
Tak ale o Czechach faktycznie nic tam nie ma, natomiast o Belgach, Niemcach jest bardzo dużo.... Więcej niż o Czechach jest o Amerykanach:eek:

Krzysiu
05-02-2002, 07:52
Z punktu widzenia autora takie kraje jak Czechy i Polska znajdują się zapewne w Azji, a równie dobrze mogłyby się znajdować na Księżycu. Ta nierówność traktowania podważa wartość merytoryczną książki. Nie mam żadnej gwarancji, że to, co piszą o "piwach świata" nie jest opłaconą przez browary propagandą.

adam16
07-02-2002, 09:39
Tyle samo miejsca co Czechom, poświęcono Chinom i Japonii, albo krajom skandynawskim. Za to Francja jawi się niczym piwna potęga.
Ciekaw jestem czy w oryginale był dział poświęcony Polsce, i co zawierał.

Z tego wszystkiego kupiłem sobie wczoraj w sklepie przy browarze w Tychach książkę o tymże.

adam16
12-02-2002, 08:07
Czyli "Browar Książęcy w Tychach 1629-1999" autorstwa Jana Pasierbka. Cena - 27 zł.

zythum
12-02-2002, 09:20
Mam tę książkę i bardzo mi się podoba. Szczególnie zdjęcia podstawek i kufli

adam16
12-02-2002, 13:23
A mnie zainteresowały oczywiście etykiety. I choć wielu w książce nie ma, to to, co jest, bardzo pomaga w posegregowaniu zbioru.

celt_birofil
12-02-2002, 13:41
Temat się lekko zdezaktualizował. Proponuję nowy - Co sobie ostatnio kupiliście? ...

albeertos
12-02-2002, 14:03
Kupiłem sobie książkę "Tajemnice piwa". Mnóstwo zastosowań piwa w kuchni - napoje, desery, mięsko, ryby. Niestety nie pamiętam autora, jutro mogę podać. Kosztowała 15 zł. Chyba warto.

celt_birofil
27-12-2002, 09:56
Czyżby w Wigilę spotkała Was przykra niespodzianka??? :confused:

szostak
27-12-2002, 10:02
Na szczęście nie. Pod choinką znalazłem nowe dresy (stare sa już tak wytarte, że nadawały się tylko do wyrzucenia). Ale bałem się reakcji na aparat do masażu dla rodziców. Żona po zakupie tegoż zrobiła mi prawdziwe piekło, twierdząc, że jest toto za słabe. Ale przyjęte było dobrze.

celt_birofil
27-12-2002, 10:15
A jak samopoczucie w aspekcie dietetycznym? ;)

adam16
27-12-2002, 12:27
A ja znalazłem pod choinką książkę o tym, jak samemu robić piwa, wina i inne.:) I piwo oczywiście. I jeszcze parę rzeczy:D

Cyrkonia
27-12-2002, 20:53
Znalazłam pod choinką 2 rybki. Zdechłe. Mój kochany kotek zrobił mi prezent i wyciągnął je z akwarium. Chyba drania uduszę :mad: .

ppns
27-12-2002, 22:22
Ja dostałem album o mojej rodzinnej Nowej Soli , płytę CD z nagranymi
zdjęciami przedwojennej Nowej Soli. Był u nas kiedyś browar , który
zbankrutował pod koniec lat 80-tych. Jeśli zdjęcia tego obiektu będą
miały dobrą jakość , to postaram sie umieścić je w galerii.

Dudlik
28-12-2002, 16:55
Ja mogę napisać czego nie dostałem a bardzo chciałem. Otóż chciałem kalesony ponieważ ostatnie mrozy bardzo mi dokuczały.:D
Poza tym dostałem kufelek ze skalą do mierzenia poziomu alkoholu we krwi.:stout:

ziem
28-12-2002, 17:30
[QUOTE]celt_birofil napisał(a)
[B]A jak samopoczucie w aspekcie dietetycznym?

jezeli komus nie rozwiązuje problemu przejedzenia:stout: to powinien zglosic sie do doktora!

ziem
28-12-2002, 17:34
To taki wdzięczny temat.
Szkoda ,że cieszy się tak beznadziejnym zainteresowaniem ze strony forumowiczów.
Pod choinką:) odkryłem aktóweczkę skórzaną a w niej koszule wyjsciową sztuk 1,kasetkę VHS,i książkę "Miś-rzecz o St.Barei".
Jest nieźle!:stout:

ppns
28-12-2002, 23:46
Dudlik napisał(a)
Poza tym dostałem kufelek ze skalą do mierzenia poziomu alkoholu we krwi.:stout:

Jak wygląda taki wynalazek ? Możesz opisać albo zamieścić skan.
Piwa dużo wypiłęm ,także z różnych kufli , ale o miarce do mierzenia:D poziomu alkoholu w postaci skali na kuflu to jeszcze
nie:ice: .

Dudlik
29-12-2002, 10:57
To proste. W jednym rzędzie jest ilość wypitych piw, u góry przeciętna waga ciała mężczyzny no a reszta to poziom alkoholu we krwi i przeciętny czas trzeźwienia:D Całość stanowi tabelkę z której można wyczytać poziom alkoholu i czas oczekiwania powrotu do normalności:D Scana niestety nie zamieszczę ponieważ nie mam:( Pozdrawiam!

ppns
29-12-2002, 12:20
Coś podobnego mają panowie w niebieskich mundurkach i białych czapeczkach :p . Ale to coś , co oni maja , to mała palstykowa:D
skrzyneczka , i raczej niechętnie się z niej korzysta.:D

Marusia
29-12-2002, 13:48
A ja dostałam czarną bluzkę w śmieszne dziury, antykwaryczny kieliszek do wina oraz takąż popielnicę szklaną z wzorem w szarotki (okres 20-lecie międzywojenne) i trochę cukierków:)

Marusia
29-12-2002, 13:49
szostak napisał(a)
Pod choinką znalazłem nowe dresy ...

AAA!!!!
Zawse wiedziałam, no własnie, Szostak, zawsze wyobrażałam sobie Ciebie w dresie!!!! :D:D:D

cosnek
29-12-2002, 23:19
A ja z piwnych podarków dostałem podstawkę Żywca o średnicy 32 cm.
Bardziej pod pizze się nadaje niż pod piwo.:)
A może ktoś ma taki kufelek :stout: chyba, że to podstawka do zbiorowego picia piwka ...... więc zapraszam

cosnek
30-12-2002, 02:37
Jeszcze czekam na jeden prezent, ale jak było pusto tak jest pusto.
:(
Może zajączek coś przykica:) ;)

cosnek
30-12-2002, 02:41
nawet dowody ciężko zamieścić

celt_birofil
31-12-2002, 06:41
Wprawdzie znaleziona w skrzynce pocztowej, ale pod względem treści zdecydowanie kwalifikuje się pod choinkę.
Ludzie!!! Dostałem życzenia świąteczno-noworoczne z Browaru.pl od miłościwie nam panującego ART-a.
Wielkie dzięki.
P.S.
Jak tylko dorwę się do skanera, zapodam obrazek. Chyba, że Art będzie szybszy:D

adam16
25-12-2003, 12:23
Czas odświeżyć temat.
Na zachętę innym do napisania...
Ja znalazłem pod choinką piękny golf.
A z piwnych spraw kilka niemieckich piw, i kilka szklanek m.in do Franziskanera i małą szklaneczkę (Dortmunder Hansa Bier) zrobioną na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej z 1966. Z podpisami całej niemieckiej drużyny.

maleństwo
25-12-2003, 12:45
Z piwnych rzeczy dostałam: długopis Heinekena, Warki, kalendarz Carlsberga (bardzo ładne zdjęcia) i kalendarz Strzelca. Żywiec w tym roku się nie popisał i nici z kalendarza (jak na razie).

robox
25-12-2003, 12:55
maleństwo napisał(a)
Żywiec w tym roku się nie popisał i nici z kalendarza (jak na razie).

Grupa Żywca wydała ładny kalendarz, w formie planszy, gdzie każdemu miesiącowi przypisane jest po jednym piwie z grupy (w butelce i szklance).

maleństwo
25-12-2003, 17:28
robox napisał(a)
Grupa Żywca wydała ładny kalendarz, w formie planszy, gdzie każdemu miesiącowi przypisane jest po jednym piwie z grupy (w butelce i szklance).

Miałam na myśli naszego przedstawiciela handlowego, ale mi się napisało jako ogólnie o Żywcu :):stout:

Ja2ger
25-12-2003, 20:21
Ja pod choinką znalazłem przedewszystkim łyżwy! :)
Poza tym jeszcze kilka innych drobiazgów. Między nimi znalazło się piwo... babcia miała dobre intencje i widać, że wie czym wnusia zadowolić, ale... były to dwie sztuki Heinekena... w puszce.:ice:

robox
25-12-2003, 20:22
maleństwo napisał(a)
Miałam na myśli naszego przedstawiciela handlowego, ale mi się napisało jako ogólnie o Żywcu :):stout:

Musisz go przycisnąć ;) , bo jak się dowiedziałem, ten kalendarz jest dostępny tylko u przedstawicieli handlowych.
Chyba, że już go się wcześniej wyzbył.

jerzy
25-12-2003, 21:26
Ja2ger napisał(a)
Między nimi znalazło się piwo... babcia miała dobre intencje i widać, że wie czym wnusia zadowolić, ale... były to dwie sztuki Heinekena... w puszce.:ice:
Ja również dostałem m.in. piwo - ale tym razem brat się wykazał (ach, moja roczna jego edukacja nie poszła na marne...:D) i nie było to nic znanego mu z reklam, tylko po butelce Kasztelana, Rotmistrza i - uwaga - dwóch pszeniczniaków: Erdingera i Franciszka. :stout:

adam1975
25-12-2003, 22:18
A ja dostałem o ŚW.Mikołaja to co potrzebuje do mojej kolekcji czyli segregatory,koszulki foliowe A4,bloki techniczne,metalowy otwieracz na awersie napis strong rewers Żabka oraz tradycyjnie skarpety,bielizna,troszke chemii.Tata Mikołaj zrobił mi własnoręcznie atrapę pistoletu skałkowego kolba drewniana reszta polerowany mosiądz w ładnej gablocie do powieszenia na ścianie.Jestem bardzo zadowolony z tegoroczneego Mikołaja:D Jego zdrówko:stout:

piotr1
25-12-2003, 22:28
ja dostałem to co chciałem piwko imbirowe z własnej produkcji

adam16
26-12-2003, 14:27
adam16 napisał(a)
Czas odświeżyć temat...

PS
Dostałem jeszcze dwa maleńkie kufelki, mniejsze od naparstka. Ot ciekawostka:D

mwa
26-12-2003, 16:39
Ja tam dostałem duży ceramiczny kufel Zagłoba z klapką , fajny otwieracz oraz książkę "Prosto z pipy"(to co piwnego oraz parę innych drobiazgów).

Pudlarz
26-12-2003, 20:07
Zgrabny albumik na monety EURO - w komplecie mogłem włożyć tylko Belgię + część Niemiec i Francji.

pjenknik
26-12-2003, 22:26
A ja skrzynkę niemieckich pszeniczniaków (20 szt.) i litrowego Duvela ze szklanką. Trochę lektury i coś do posłuchania.

kamyczek77
27-12-2003, 08:21
A dla mnie Mikołaj(Gwiazdor,Aniołek,Dzieciątko,Dziadek Mróz,czy jeszcze inny Pjenknik) sprowadzil piwo pt.Biere Desert wraz ze szklaneczką.Podobno dobre na pustynny upał,ale wypiję w domu:D

adam16
27-12-2003, 13:30
adam16 napisał(a)
PS
Dostałem jeszcze dwa maleńkie kufelki, mniejsze od naparstka. Ot ciekawostka:D
Mini kufle (http://www.browar.biz/galeria.php?id=1786&)

Andi
27-12-2003, 13:37
[QUOTE]adam16 napisał(a)
[B]Czas odświeżyć temat.

Ja w tym roku zrobilem sobie sam prezent.
kupilem sobie Aparar Fotograficzny i w ten sposöb bede mögl zamieszczac wszystkie Piwa wypite przezemnie w odpowiednim dziale.
jest to juz kolejny Aparat a ten ostatni z tamtego roku napewno uzywa jakis osobnik w Polsce bo wlasnie podczas Gieldy w Zywcu mi zaginal-To znaczy nie na Gieldzie ale potem zostal möj samochöd oszabrowany ze wszystkiego co nie bylo przybite gwozdziami

maleństwo
27-12-2003, 14:36
Andi napisał(a)
[QUOTE]adam16 napisał(a)
[B]Czas odświeżyć temat.

Ja w tym roku zrobilem sobie sam prezent.
kupilem sobie Aparar Fotograficzny i w ten sposöb bede mögl zamieszczac wszystkie Piwa wypite przezemnie w odpowiednim dziale.
jest to juz kolejny Aparat a ten ostatni z tamtego roku napewno uzywa jakis osobnik w Polsce bo wlasnie podczas Gieldy w Zywcu mi zaginal-To znaczy nie na Gieldzie ale potem zostal möj samochöd oszabrowany ze wszystkiego co nie bylo przybite gwozdziami

Dlatego ja też w aucie nie zostawiam nic. Nawet pustej reklamówki...:(

Piwofil
27-12-2003, 14:38
Ja dostałem m in nową pościel, chociaż nie uważam żeby była mi potrzebna. A prezenty piwne też były, od dziadka Piast Mocny, a od chłopaka siostry Carlsberg, bez rewelacji, ale oba przynajmniej w butelkach!

arzy
28-12-2003, 11:46
Co ważniejsze:
Piwko Caffrey's i Beamish + "Przewodnik Piwosza"
Zdrowie Gwiazdora :stout:

Cyrkonia
28-12-2003, 16:10
A ja dostałam prezent nie-piwny tylko kawowy :)
dwie śliczne filiżanki + kilkanaście różnych rodzajów kawy

pieczarek
28-12-2003, 18:33
Dostałem jedyny na świecie kufel zrobiony przez córkę. Powypisywane są na nim różne sentencje po amharsku (Etiopia). Stąd wiem, że kufelek jest od córki, bo w domu jedynie ona mówi po amharsku.
Między innymi na kufelku jest taka sentencja (z tym, że wierzę córce na słowo co do treści napisów):

Gdziekolwiek pójdziesz zawsze trafisz do domu.
Cokolwiek byś nie zrobił zawsze trafisz do ziemi.

Do kufelka kilka zagranicznych piw.

Ark
28-12-2003, 22:27
Mi siostra zabiła niezłego gwoździa. Wsadziła mi pod choinkę butelkę z piwem. Ale, by nie był to przypadkiem nadto przyjemny prezent, zamazała korektorem wszystko co nie było butelką. Teraz muszę w obecności komisji złożonej z młodszej części rodziny stwierdzić co to jest za piwo...

maleństwo
28-12-2003, 23:22
Ark napisał(a)
Mi siostra zabiła niezłego gwoździa. Wsadziła mi pod choinkę butelkę z piwem. Ale, by nie był to przypadkiem nadto przyjemny prezent, zamazała korektorem wszystko co nie było butelką. Teraz muszę w obecności komisji złożonej z młodszej części rodziny stwierdzić co to jest za piwo...

Cwana bestia. I na co stawiasz?

Ark
29-12-2003, 05:08
Komisję zbiorę 1 stycznia, jak narazie wydaje mi się, że to piast... Ale ten dziwny uśmieszek siostry mi się niepodoba.

zythum
29-12-2003, 08:34
A ja poza rękawiczkami, slipami i dresem:D dostałem:
Opracowanie o wampirze w kulturze - Marii Janon, Fajny Sezon - Josefa Skvoreckiego, album Beksińskiego, przewodnik Czechy - gospoda pełna humoru.

iron
29-12-2003, 11:41
No a ja wypowiem się stereo - tzn w imieniu swoim i Małejżonki.

Asia - płaszcz, rajstopy i tym podobne pierdoły; książki: najnowsza Chmielewska, Prosto z pipy, Piwa Świata; DVD: Gniew oceanu; kolczyki i może coś jeszcze com pominął.

Ja - skarpetki, spodnie i tym podobne pierdoły :D; model do sklejania; 25 matryc (e-mule się ucieszy:D); 5 litrową puchę Paulanera wraz z wafelkiem i szklanicą oraz DVD muzyczne: Rush "Rush in Rio", Red Hot Chilli Peppers "Live in the Sloane castle", Black Sabbath "Never say die", Big Country "live in Berlin"

Razem - Youngs Chocolate Stout, giftpaki Chimaya i Orvala

Więcej grzechów nie pamiętam, za żadnego nie żałuję:D

witkowskiartur
29-12-2003, 12:03
Ponieważ Święty Mikołaj, czy jak go tam zwą ma u mnie niskie notowania, ze względu na notoryczne pojawianie się na wszelkich kretyńskich reklamach już od października - postanowił mi wyciąć numer.
Jestem zbieraczem kufli i coraz więcej się tego wala po pokoju a ten dla odmiany dostarczył mi litrową koniakówkę. Teraz czekam na butelkę brandy - byle nie cały rok.

Ahumba
30-12-2003, 11:41
Z piwnych prezentów - cztery buteleczki bernarda svetlego z dwoma kielichami w komplecie i komplet nowych korkowych podstawek KP (które wygrałem na allegro, ale płacił Mikołaj ;) )

Shlangbaum
04-02-2006, 16:49
Pod ostatnią choinkę dostałem ciepły wełniany sweter :)

Aleksandros
25-12-2013, 10:34
Odświeżam temat po latach :)

Pośród prezentów pod choinką znalazł się jeden piwny: zestaw piw z browaru Riegele z Augsburga wraz z kieliszkiem do degustacji. Butelki mają pojemność 0,66 litra. Szkło wydaje się na pierwszy rzut oka nieoznakowane, ale na podstawce kieliszka znajduje się logo browaru.

Piwa nazywają się: Auris, Augustus, Amaris i Robustus. Postaram się opisać wrażenia z degustacji w odpowiednim dziale.

A jak w tym roku z piwnymi prezentami u innych forumowiczów?

Ura3
31-12-2013, 10:15
Pełne szkło jakieś łychy, wolałbym browara :)