Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cypr, Larnaca, Athenon Avenue 66, The Brewery

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pebejot
    Senior
    • 01-2010
    • 1415

    Cypr, Larnaca, Athenon Avenue 66, The Brewery

    Browar restauracyjny w najbardziej eksponowanym miejscu Larnaki przy nadmorskiej promenadzie w otoczeniu apartamentowców i drogich hoteli.
    Mikrus wciśnięty jest między Mc'sracza i restaurację Aldente.

    The Brewery to lokal w stylu bawarskim z utrzymaną ciemną tonacją wnętrza, dużą ilością drewna i stylowymi stolikami, lampami, kinkietami, itp.
    Za dekorację wnętrza posłużyły kegi, pokrywy od beczek, butelki i postery z tematyką piwowarską.
    Nad częścią barową jest niewielka antresola, gdzie zakamuflowano instalację.
    W upalne dni wnętrze puste, gawiedź oblega ekskluzywny ogródek w wersji full-wypas z kurtyną nad głową, miękkimi siedziskami, ekranami LCD i ogrzewaczami gazowymi, aby wymagającym o innej ciepłocie ciała tyłek w ciepłych krajach zbytnio nie zmarzł.

    W ofercie jest aż 10 rodzajów piw, jednak jakość wszystkich jest tak żenująca, że o smaku i szczegółach nawet nie warto pisać.
    The Brewery oferuje:
    - Lager 5% - 5,70 €
    - Dark Lager 5% - 6,00 €
    - Pilsner 4,4% - 5,90 €
    - Wheat 5,5% - 6,30 €
    - Dark Wheat 5,3% - 6,00 €
    - Brown Ale 4,7% - 5,80 €
    - Premium Dark 3,8% - 6,00 €
    - Oyster Stout 4,5% - 6,70 €
    - Cherry Cider 4,5% - 6,90 €
    - Cherry 3,8% - 6,70 €

    Jednym słowem to co tu się leje z kranów jest podłe, ma nieodpowiednią temperaturę i nie dba się o właściwy dobór szkła względem gatunku piwa.
    Podane ceny są za pojemność 0,33 bo tylko takie są serwowane, z wyjątkiem Cherry, gdzie 6,70 € kasują za 0,25!
    Ceny zatem bandyckie, nieadekwatne do ilości i jakości.
    Jest firmowe szkło i podstawki, o piwo na wynos nie pytałem.
    Nie interesowałem się też kuchnią ze względu na ceny, lecz zadowoliłem się metalową miską popcornu podawaną do każdego piwnego zamówienia.

    Na zbesztanie zasługuje też zepsuta obsługa.
    Kelnerzy zachowywali się tak jakby byli odurzeni jakimiś substancjami zewnętrznymi.
    Przy kilkunastu gościach czteroosobowy personel kelnerski nie mógł ogarnąć sytuacji, wielokrotnie przechodząc obok mojego stolika z dawno wyschniętą szklanką bez żadnego zainteresowania.
    Kiedy po zaczepieniu garsona udało mi się zamówić kolejne to po chwili podchodził drugi i chciał ponownie zaabonować, nie wiedząc że jest to już zafiksowane.

    Lokal czynny codziennie od 9:00 do 1:00 (w soboty do 2:00)


    Zdjęcia:




Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎