Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Długie Ogrody 33, Delikatesy TOTAL

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SteamPunker
    Member
    • 07-2015
    • 59

    Gdańsk, Długie Ogrody 33, Delikatesy TOTAL

    Na piwnej mapie Gdańska od jakiegoś czasu coraz śmielej poczyna sobie Śródmieście. Tak jak swoją przygodę zacząłem od DONY na Stągiewnej, tak teraz przerzuciłem się na tańszy i lepiej zaopatrzony monopolowy na Długich Ogrodach.

    W sumie jego jedyną i największą wadą są nieregularne dostawy, ale świeżo po uzupełnieniu zapasów jest w czym wybierać. Poza tym mają "na stałym wypasie" Amberowskie Po Godzinach i wszystkie Żywce z lodóweczki. Do tego Braniewo Chmielone na zimno za 1,99. Nie robią problemów przy oddawaniu butelek na zwrot oraz jest jeszcze mała lodóweczka z rotującymi piwami rzemieślniczymi (często pojawia się 1na100). Ogólnie polecam, szczególnie że to ~10min spacerkiem od Zielonej Bramy i bardzo blisko przystanku "Brama Żuławska".

    Załączam zdjęcie części aktualnej oferty sklepu.
    Attached Files
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎