Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Włochy, Genova, Via delle Grazie 70, Fitz Birrificio Genovese

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pebejot
    Senior
    • 01-2010
    • 1415

    Włochy, Genova, Via delle Grazie 70, Fitz Birrificio Genovese

    Klucząc wąskimi uliczkami starej Genui dotrzemy do osobliwego browaru restauracyjnego Fitz Birrificio Genovese.
    Charakterystycznym elementem rozpoznawczym mikrusa jest czerwona krata w drzwiach wejściowych.
    Dwupoziomowy lokal składa się z górnej części restauracyjnej i dolnej, gdzie znajduje się instalacja.
    Wchodząc na górę od progu potencjalnych konsumentów torpeduje głośna, wrzaskliwa muzyka wespół z krzykami i wrzaskami młodzieży, oblegającej ten lokal.
    Spędziłem tam całe półtorej godziny i nie mogłem zebrać myśli. Jednym słowem obłęd.
    Firmowy pub jest jednocześnie wielkim salonem gier. Są piłkarzyki, gry planszowe i gry telewizyjne.

    Jeśli chodzi o doznania piwne to oprócz bogatej oferty najrozmaitszych znanych marek z całej Europy, gdzie przodują koncerniaki są też piwa warzone na miejscu i kilka włoskich craftów zarówno na kranach, jak i w butelkach.
    W dniu mojej wizyty w pierwszej połowie września na kranach z Fitz dostępne były dwa piwa: IPA i Amber Ale. Oba w cenie 4 € za 0,5 l.
    Pierwsze to esencja chmielu, drugie jest esencją słodu. Prawdziwa jazda po bandzie i niezwykłe doświadczenie smakowe.

    Niestety nie ma żadnych firmowych gadżetów. Używa się szkła irlandzkich marek McFarland i Murphy's.
    Do pierwszego zamówienia podawana jest miska ohydnych tłustych chipsów.
    Jedzenie też śmieciowe - nugetsy z kurczaka, tosty, burgery.

    Godzin otwarcia nie zanotowałem z powodu pijaństwa.

    Zdjęcia:


Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎