Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Czysta 3, Kufle i Widelce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    Czysta 3, Kufle i Widelce

    Bardzo ciekawy, nowy (otwarty we wrześniu) lokal po tej stronie miasta. Blisko do uczelni, więc na szlaku z AGH i kampusu na Rynek. W pobliżu inne znane lokale: Weźże Krafta i Hala Główna, ale tu mamy i krafty i dobre jedzenie. To drugie zawdzięczamy dość sporym pomieszczeniom z zapleczem gastro od poprzedniej miejscówki - restauracji Bałkanica. Poza tym foodparing, 8 kranów z dobrze wybranymi piwami, sporo także w butelkach (i puszkach) światowego kraftu. Kuchnia jest wyszukana, smaczna, ale nie przegięta cenowo i ma uzupełniać dobry zestaw piw. Jak w tytułowej nazwie. Ważne są i kufle i widelce.
    Są i ciemne piwa, kwaśne, lekkie i oczywiście IPA oraz jedno tanie czeskie. Ceny od 8-13 zł.
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Ciekawe miejsce, idealne na szybkie 4 piwa przed meczem bo chyba najbliżej Reymonta 22 położony wielokran.

    Ma niestety mankamenty. Najistotniejszy, piwny - krany podłączane tabunami, 8 kranów a zawsze 2 z nich były oddane temu samemu browarowi; nie na bieżąco aktualizowane info na fb, ontap (jak tu się wchofzi to 4-5 dniowy poślizg jest bliski kompromitacji moim zdaniem) i www. Jedzenie niezłe ale najprostszy burger za 24 zł to dla mnie jest przegięcie.

    Reasumując, polecam gorąco jeśli ktoś musi się napić i zjeść w okolicy, bo za rogiem, w Weźże nie da się przecież wysiedzieć.

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
      (...)bo za rogiem, w Weźże nie da się przecież wysiedzieć.
      A czemuż to? Osobiście jeszcze nie byłem, ale słyszałem bardzo dużo dobrego o Weźże
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
        A czemuż to? Osobiście jeszcze nie byłem, ale słyszałem bardzo dużo dobrego o Weźże
        Dużo dobrego o piwie ale okoliczności przyrody zupełnie mi nie odpowiadają. Lokal ruchliwy, głośny, rozedrgany a wszystko w wielkiej hali.

        Bywam wyłącznie w ciepłe miesiące, po konkretne piwo, kiedy przed 17tą jest mały ruch i można przysiąść na zewnątrz.

        Comment

        • Antylop
          Senior
          • 10-2009
          • 1415

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
          Dużo dobrego o piwie ale okoliczności przyrody zupełnie mi nie odpowiadają. Lokal ruchliwy, głośny, rozedrgany a wszystko w wielkiej hali.

          Bywam wyłącznie w ciepłe miesiące, po konkretne piwo, kiedy przed 17tą jest mały ruch i można przysiąść na zewnątrz.
          Ja z kolei bywam w Weźże zaraz po otwarciu.
          Nie ma tłoku, jest świetne bardzo rotacyjne piwo i sympatyczne barmanki.
          Pojemność 150ml to kolejny plus.
          Uwielbiam tam przesiadywać (zarówno w środku jak i na zewnatrz).
          Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

          Comment

          • Antylop
            Senior
            • 10-2009
            • 1415

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
            A czemuż to? Osobiście jeszcze nie byłem, ale słyszałem bardzo dużo dobrego o Weźże
            Bo to bardzo dobry lokal !
            Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

            Comment

            • Antylop
              Senior
              • 10-2009
              • 1415

              #7
              Miła i profesjonalna obsługa, sympatyczny i kompetentny właściciel,
              ciekawe piwa na kranach.
              Poczęstunek w ramach foodparing -
              deser (biała czekolada, kozi ser, powidła, imbir, czerwony pieprz) + Pracownia piwa "Devil pact" (imperial saison).
              Idealne połączenie !
              Polecam lokal.
              Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎